0
Menu

Svatební trendy v roce 2018

V pátek a v sobotu 26. a 27. ledna jsme se s naším mobilním dětským koutkem účastnili Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat. Děti si užily program v našem koutku, pohráli si a rodiče se mohli v klidu věnovat přípravám na svůj velký den.

Jaké jsou svatební trendy pro rok 2018?

  • Trend tématických svateb k nám přišel ze zahraničí a okamžitě si získal oblibu především u hravějších párů. Oblíbené jsou svatby na nejrůznější témata: indiánská, v duchu dávných dob, punk rock, bohémská, retro 20. a 30 léta. Výjimkou nejsou ani nevšední barevné kombinace a svérázná pojetí výzdoby i obřadu. 
  • Stále častější jsou také svatby v tzv. boho stylu – tedy uvolněné, bohémské, respektující osobnost páru. Ženiši nenosí tmavý oblek, ale ležérnější oděv, šaty pro nevěstu jsou jednoduché a vzdušné s množstvím netradičních ozdob. Jako lokalitu volí svatebčané většinou přírodní scenérie nebo alespoň výzdobu. Bohémské jsou i doplňky, účesy 
  • Dorty jsou nejčastěji nahé, ve světlých odstínech nebo v barevném stylu svatby. Novinkou jsou pohádkové dorty. Moderní je velký dort doplněný cupcaky, které se pak rozdávají jako výslužka.
  • Stále více párů také řeší, jak zabavit děti na svatbě, ať už jsou to děti vlastní nebo děti svatebčanů. Podívejte se na naše tipy, jak zabavit děti na svatbě.

Zaujalo nás

Instantní fotografie je velký hit! Fotoaparát je možné si zapůjčit v nějaké z mnoha půjčoven. V některých půjčovnách neplatíte půjčovné, pouze spotřebovaný film.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě