EN
0
Menu

Mobilní dětské koutky zajistí dětem zábavu a rodičům klid

Máte obavy, jak zabavit vaše malé hosty na akci pro dospělé? Potřebujete zajistit zábavný, naučný nebo relaxační program pro děti? Pak jste tady správně. Na akcích pro veřejnost zajišťujeme péči o nejmenší – přebalovací a kojící koutek, herní zónu, animační program nebo hlídání dětí.  

#

Zapůjčíme vybavení dětského koutku

Můžete si vybrat z našich nabízených balíčků pronájmu vybavení dětského koutku nebo si sestavit svůj na míru. Myslíme na všechny věkové kategorie.

#

Zajistíme proškolený personál s praxí pro práci s dětmi

Mobilní dětské koutky s hlídáním realizujeme tam, kde je možné zajistit uzavíratelný prostor. Hlídáme děti od 3 let, mladší po dohodě.

#

Zajistíme doprovodný program

Tvůrčí dílny od jednoduchého tvoření z papíru až po kreativní workshopy s odbornými lektory. Divadelní představení, šermířská vystoupení, diskotéka, klaun a další.

#

Zapůjčení vybavení dětského koutku Rossmánek

Zapůjčení zázemí pro nejmenší: kojicí a přebalovací koutek včetně stanu.

Mobilní dětský koutek

Mobilní dětské koutky na akcích pro dospělé

Našim cílem je propojovat svět dětí se světem dospělých. Mobilní dětské koutky realizujeme všude tam, kam berou rodiče své děti s sebou. Z vlastní zkušenosti víme, že pokud je spokojené dítě, je zážitek rodiče dvojnásobný.

Rodiče dnes často stojí před otázkou, zda dát přednost dítěti nebo účasti na odborné konferenci, firemním semináři, veletrhu nebo jiné akci. Abychom život rodičům usnadnili a umožnili jim zapojit se do profesního i společenského života, jsme tady s našimi mobilními dětskými koutky. Staráme se o děti všech věkových kategorií. 

Zařídíme vše, co je potřeba. Přivezeme hračky, potřeby pro kojení a přebalení a další potřebné vybavení. Hlídáme děti od 3 let bez přítomnosti rodičů. Pro děti vymyslíme atraktivní program, ať je jim 3 nebo 12 let.

Kde nejčastěji realizujeme naše mobilní dětské koutky

  • Veletrhy – Pravidelně býváme na Festivalu Evolution, na Interbeauty a na největším veletrhu pro stavbu For Arch. 
  • Konference, semináře, kongresy – Naší oblíbenou konferencí, kde pravidelně hlídáme děti, je Equal Pay Day – Ženy sobě.
  • Propagační akce – Zajišťovali jsme dětské koutky např. na akci Pojď ven s maminkou a na dalších akcích zaměřených na cílovou skupinu rodiče a děti.
  • Firemní akce – Hlídáme děti ve firmách, organizujeme pro ně nejrůznější eventy.  

Máte zájem o dětský koutek na vaší akci? Napište nám.

Mohlo by Vás zajímat
tvoreni

Víte, co je na podzimu nejkrásnější? Vedle krásně barevně zbarveného listí, svěžího vzduchu a čerstvého sněhu jsou to úsměvy dětí, které objevují svět, zatímco si…

Čistá radost v kuličkách

Molitanový bazének s plastovými kuličkami patří mezi nejoblíbenější kousky z naší půjčovny vybavení dětského koutku. Děti se s nespoutanou radostí noří do moře kuliček, dovádějí…

Brát s sebou dítě na konferenci nemusí rodiče jen v případě, že jim vypadlo hlídání. Pro děti jsou akce pro dospělé podnětné a obohacující.  Proč…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě