EN
0
Menu

O nás

Naším snem je podporovat rodiče v jejich spokojeném životě. Pomáháme najít rovnováhu mezi firemním a soukromým životem, mezi prací a zábavou, mezi rodiči a dětmi.

Jsme sehraná parta nadšených realizátorů komunitních akcí. Dá se o nás říci, že jsme eventová agentura zaměřená na děti a rodiče. Již 12 rokem pořádáme akce pro rodiny, komunitní akce a zajišťujeme chytrou zábavu pro děti.

Ve firmách nabízíme hlídání dětí o malých prázdninách a dalších příležitostech. Během letních prázdnin organizujeme ve firmách příměstské tábory.

Realizace zážitkových akcí pro celou rodinu je další část našeho portfolia. Zorganizujeme skvělé family days, mikulášské besídky, dny dětí a další akce.

Na našich akcích si s oblibou hrají i rodiče. Rozhodli jsme se proto rozšířit naše aktivity. Pořádáme komunitní akce pro celou rodinu, tvůrčí a relaxační workshopy pro dospělé a teambuildingové aktivity pro zlepšení fungování firemních i rodinných týmů.

Provozujeme také půjčovnu vybavení pro dětské koutky a oslavy.  Půjčujeme vše od nábytku, dětských herních prvků, relaxačních prvků, přebalovacích pultů až po hračky. Rádi také poradíme s tím, jaké vybavení zvolit do pevného dětského koutku nebo ho přímo zařídíme.

Baby Office je sociální podnik. Jsme členem Asociace společenské odpovědnosti a jsme uvedeni v adresáři sociálních podniků Ministerstva práce a sociálních věcí.

V roce 2020 naše podnikání ovlivnila pandemie koronaviru. Hodně akcí bylo zrušeno nebo přesunuto. My jsme transformovali naše portfolio a začali jsme hledat nové příležitosti. Jedním z nich je vymazlená nabídka Mikulášských a vánočních balíčků do firem a školek.

Velký úspěch mají naše tematické zábavně naučné stezky pro děti.

Lidové tradice a zvyklosti přibližujeme dětem v Inspirovnících – sešitech plných zábavného poznávání.

Z historie Baby Office

V roce 2013 jsme založili coworkingové centrum s miniškolkou pro všechny aktivní rodiče malých dětí, kteří chtějí pracovat a mít děti poblíž. Postupně jsme rozšířili pole působnosti do firem.

Začali jsme nabízet mobilní dětské koutky na akcích pro dospělé.

Celý příběh si můžete přečíst zde.

Mohlo by Vás zajímat
10 let Baby Office

Když jsme na začátku našeho podnikání v Baby Office poctivě vyplňovali business plány, byla tam i kolonka, kde chceme být za 5 a 10 let….

Pro média

Kontakt pro média:Hana Müllerová – mob. 603 978 957, hana.mullerova@babyoffice.cz Logo ke stažení:baby-office-logo Tiskové zprávy Podmínky pro podnikající maminky se zlepšují. Trápí je ale složitá…

Tým Baby Office

Jak to všechno začalo a čím jsme prošly? První myšlenka o Baby Office pochází někdy z roku 2011. Podnikala jsem, ale zároveň jsem se chtěla…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě