603 564 243
Menu

O projektu

Naším snem je podporovat rodiče v jejich spokojeném životě. Pomáháme najít rovnováhu mezi firemním a soukromým životem, mezi prací a zábavou, mezi rodiči a dětmi.

Tým Baby Office 2019

Tým Baby Office

V roce 2013 jsme založili coworkingové centrum s miniškolkou pro všechny aktivní rodiče malých dětí, kteří chtějí pracovat a mít děti poblíž. Postupně jsme rozšířili pole působnosti do firem, kde nabízíme pravidelné i jednorázové hlídání dětí. Během prázdnin organizujeme ve firmách příměstské tábory.

Realizace zážitkových akcí pro celou rodinu je další část našeho portfolia. Zorganizujeme skvělé family days, mikulášské besídky, dny dětí a další akce.

Na našich akcích si s oblibou hrají i rodiče. Rozhodli jsme se proto rozšířit naše aktivity. Pořádáme komunitní akce pro celou rodinu, tvůrčí a relaxační workshopy pro dospělé a teambuildingové aktivity pro zlepšení fungování firemních i rodinných týmů.

Provozujeme také půjčovnu vybavení pro dětské koutky a oslavy.  Půjčujeme vše od nábytku, dětských herních prvků, relaxačních prvků, přebalovacích pultů až po hračky. Rádi také poradíme s tím, jaké vybavení zvolit do pevného dětského koutku nebo ho přímo zařídíme.

Baby Office je sociální podnik. Jsme přidruženým členem Asociace společenské odpovědnosti a jsme uvedeni v adresáři sociálních podniků Ministerstva práce a sociálních věcí.

V roce 2020 naše podnikání ovlivnila pandemie koronaviru. Hodně akcí bylo zrušeno nebo přesunuto. My se ale nevzdáváme a hledáme alternativní řeším. Jedním z nich je nabídka Mikulášských a vánočních balíčků do firem a školek.

Mohlo by Vás zajímat
Pro média

Kontakt pro média:Hana Krejčí – mob. 603 978 957, press@babyoffice.cz Logo ke stažení:baby-office-logo Tiskové zprávy Podmínky pro podnikající maminky se zlepšují. Trápí je ale složitá legislativa,…

Tým Baby Office

Jak to všechno začalo a čím jsme prošly? První myšlenka o Baby Office pochází někdy z roku 2011. Podnikala jsem, ale zároveň jsem se chtěla…

Společenská odpovědnost firem

Společenská odpovědnost (z anglického Corporate social responsibility) je souhrnným názvem pro veškeré firemní aktivity, které posilují odpovědné chování. Společensky odpovědná firma: vždycky jedná transparetně a…