603 564 243
EN
Menu
#

SAS

“Ráda bych Vám jménem společnosti SAS Institute ČR, s.r.o. velmi poděkovala za skvělou a profesionální organizaci mikulášské nadílky pro naše nejmenší SASáky. Děti i rodiče byli nadšení. Váš tým byl úžasný a velmi příjemný. V příštím roce velmi rádi vašich služeb opět využijeme.”
Jana Milotová, Office Manager & HR Administrator

#

SAP Services

“Svěřili jsme děti našich zaměstnanců do rukou Baby Office v rámci SAP Services dětského podzimního dne. Udělali jsme to nejlepší, co jsme mohli. Děti měly krásný program, všichni zaměstnanci Baby Office byli milí, profesionální a opravdu z nich byla cítit láska k jejich práci. Naše očekávání spolupráce v mnoha směrech předčila.”
Eva Holubová, Senior Communication Specialist & CSR Lead SAP Services

#

CCL Conference

“Pokud chcete skutečně originální program pro děti, není nikdo lepší než Baby Office. Navrhnou aktivity na míru přesně podle věku dětí a jejich instruktoři jsou skuteční nadšenci. Tady prostě vědí, jak děti zaujmout a myslí i na skutečné detaily. Prostě skvělá spolupráce i při velkých akcí pro 700 malých hostů.”
Tereza Židlická, project manager CCL

#

HP

V létě 2018 jsme ve spolupráci s firmou BabyOffice uspořádali první příměstký tábor pro děti zaměstnanců naší firmy. Táboru se zúčastnilo 9 dětí ve věku od 4-12 let a ze strany BabyOffice byla péče o děti zajištěna dvěma lektory a Baby office si přivezl vlastní vybavení pro děti. Organizace probíhala tak, že rodiče přivedli ráno děti s sebou do kanceláře, kde jsme na týden uvolnili 2 zasedací místnosti, a po pracovní době si děti opět vyzvedli. Někteří rodiče uvítali možnost zaplatit tábor přes Benefit Plus body. Celá akce se výborně vydařila a rodiče i děti byli nadšení především z přístupu lektorů a celkovou organizací tábora včetně zajištěného celodenního občerstvení pro děti. 

Renáta Vitákova, HP Women’s Impact Network

#

Business and Professional Women

„Díky koutku Baby Office se mohou naší akce Equal Pay Day již čtvrtým rokem účastnit i rodiče s malými dětmi, kteří by se jinak na akci nedostali. Oceňuji především profesionalitu a flexibilitu služeb Baby Office.“
Lenka Šťastná, prezidentka Business and Professional Women

#

Czech News Centre příměstské tábory

S Baby Office máme za sebou 3 roky spolupráce. Poprvé jsme si společně zkusili jednorázové Velkonoční hlídání v roce 2016 a po velmi pozitivním ohlase, letos již potřetí, pořádáme několik turnusů příměstského letního tábora pro zaměstnance.
Přístup týmu Baby Office je velice flexibilní, vstřícně najdou řešení pro každou situaci i ve věkově různorodé skupině dětí. Pro nás jako zaměstnavatele je výhodné, že připraví vše na míru, každý turnus má jiné hlavní téma, vybaví hrací prostor veškerými pomůckami a dětem vytvoří kompletní zázemí. Po úspěšném absolvování všech turnusů se naše zasedací prostory opět vrátí do původního stavu.

 

#

Ženy, s.r.o.

„Koutek Baby Office je vítaným rozšířením služeb, které nabízím na svých konferencích od roku 2012. A od té doby, co se mi narodil syn, oceňuji tuto službu i osobně nejenom já, ale i právě malý František, který je v kolektivu Baby Office denně velice spokojený.“
Eva Čejková Vašková, zakladatelka ŽENY s.r.o.

#

Certicon

“Děkujeme Baby Office za opět velice povedenou akci, dětský den pro rodiny našich zaměstnanců. Akce se moc povedla a děti odcházely nadmíru spokojené 😊 Větší množství dětí a počtu neúměrná velikost prostor byly znát, ale lektoři z Baby Office vše zvládli velice profesionálně a opravdu na jedničku. Děkujeme také za domluvu, která šla opět jako po másle.”