0
Menu

Tematické stezky na míru

Tematické stezky jsou v posledních letech velmi oblíbené. Děti i celé rodiny plní úkoly, luští šifry a na konci získají tajenku. Stezky připravujeme i na míru konkrétním místům a organizacím.

#

Pro každou příležitost

#

Respekt k terénu a dalším požadavkům

#

Využití sezónní i trvalé

#

Podpora brandu

  • Potřebujete ztvárnit příběh z vaší obce nebo firmy?
  • Chcete lidem přiblížit složité téma hravou formou?
  • Potřebujete zaujmout široké publikum?

Připravíme pro vás tematickou stezku podle vašeho zadání.

Ukázka stezky na míru

Pro obec Dolní Měcholupy jsme vytvářeli stezku na míru na motivy pohádky O Elišce a Mikešovi. Jako zadání jsme dostali pohádkovou knížku, ze které jsme použili námět a základní obrázky. Příběh jsme zkrátili, aby se vešel na jednotlivé listy, vymysleli jsme tajenku a hádanky pro mladší a starší děti. Stezka se využívá při rodinných akcích v obci.

Takto vypadala stezka v akci:

Chcete nezávaznou nabídku na zpracování stezky? Napište nám.

Mohlo by Vás zajímat
Tematická stezka na míru

Pro obec Červená voda v Pardubickém kraji jsme vytvořili pohádkovou stezku z Králík až na Dolní Orlici. Na cca 5km okruhu najdou účastníci 5 stanovišť. …

Prostírání jako omalovánka

Jak zabavit dítě v restauraci? Tematické omalovánkové prostírání nejen ukrátí nudnou dobu čekání, ale pomůže dětem ke zklidnění a hravému vzdělávání. Naše omalovánky pomáhají dětem…

Zpravodaj

Obecní zpravodaj je dnes pro většinu obcí samozřejmostí. Informuje o dění v obci, přináší novinky z kultury, sportu i společenského života. Čtenost bývá poměrně dobrá….