0
Menu

Tematické stezky na míru

Tematické stezky jsou v posledních letech velmi oblíbené. Děti i celé rodiny plní úkoly, luští šifry a na konci získají tajenku. Stezky připravujeme i na míru konkrétním místům a organizacím.

#

Pro každou příležitost

#

Respekt k terénu a dalším požadavkům

#

Využití sezónní i trvalé

#

Podpora brandu

  • Potřebujete ztvárnit příběh z vaší obce nebo firmy?
  • Chcete lidem přiblížit složité téma hravou formou?
  • Potřebujete zaujmout široké publikum?

Připravíme pro vás tematickou stezku podle vašeho zadání.

Ukázka stezky na míru

Pro obec Dolní Měcholupy jsme vytvářeli stezku na míru na motivy pohádky O Elišce a Mikešovi. Jako zadání jsme dostali pohádkovou knížku, ze které jsme použili námět a základní obrázky. Příběh jsme zkrátili, aby se vešel na jednotlivé listy, vymysleli jsme tajenku a hádanky pro mladší a starší děti. Stezka se využívá při rodinných akcích v obci.

Takto vypadala stezka v akci:

Chcete nezávaznou nabídku na zpracování stezky? Napište nám.

Mohlo by Vás zajímat
Prostírání jako omalovánka

Jak zabavit dítě v restauraci? Tematické omalovánkové prostírání nejen ukrátí nudnou dobu čekání, ale pomůže dětem ke zklidnění a hravému vzdělávání. Naše omalovánky pomáhají dětem…

Zpravodaj

Obecní zpravodaj je dnes pro většinu obcí samozřejmostí. Informuje o dění v obci, přináší novinky z kultury, sportu i společenského života. Čtenost bývá poměrně dobrá….

Rossmann promo koutek

Dětské koutky se postupně stávají standardem nejen na akcích pro rodiny. Stále více organizátorů akcí si uvědomuje, že pokud chtějí své návštěvníky udržet, musí poskytovat…