603 564 243
EN
Menu

Mobilní dětské koutky jsou hitem sezóny

Máte obavy, jak zabavit vaše malé hosty na akci pro dospělé? Hledáte zajímavý program pro dětskou oslavu? Chcete zabavit děti na svatbě?  Pak jste tady správně. 

#

Zajistíme mobilní dětský koutek na veřejné akci

Můžete si vybrat z nabízených balíčků pronájmu vybavení dětského koutku nebo si nechat připravit koutek na míru i s hlídáním dětí. 

#

Zviditelníme váš produkt nebo značku

Mobilní dětské koutky jsou skvělou příležitostí, jak představit veřejnosti produkt nebo službu pro cílovou skupinu rodiče s dětmi do 10 let.

#

Připravíme program pro děti na svatbě včetně hlídání

Chcete si svůj velký den užít v klidu a bez starostí? Zařiďte pro nejmenší návštěvníky vlastní program. Inspirujte se u nás.

#

Připravíme narozeninovou oslavu pro děti

Milují vaše děti dinosaury, bagry nebo princezny? Zajistíme oslavu v oblíbeném tématu vašeho dítěte.

Mobilní dětský koutek

Mobilní dětské koutky na akcích pro dospělé

Našim cílem je propojovat svět dětí se světem dospělých. Mobilní dětské koutky realizujeme všude tam, kam berou rodiče své děti s sebou. Z vlastní zkušenosti víme, že pokud je spokojené dítě, je zážitek rodiče dvojnásobný.

Zařídíme vše, co je potřeba. Přivezeme hračky, potřeby pro kojení a přebalení a další potřebné vybavení. Hlídáme děti od 3 let bez přítomnosti rodičů. Pro děti vymyslíme atraktivní program, ať je jim 3 nebo 12 let.

Mohlo by Vás zajímat
Cannafest

Cannafest je největším veletrhem konopí na světě. Tento rok přivítá své návštěvníky od 2. do 4. listopadu na výstavišti PVA Letňany a my budeme opět u toho. Trochu…

Vzít s sebou dítě na akci nemusí nutně znamenat, že nemáte jinou volbu, protože vám vypadlo hlídání. Pro děti mohou být akce pro dospělé obohacující….

Od čtvrtka 15. února do neděle 18. února jsme díky podpoře značky SCANquilt zajišťovali dětský a kojící koutek na veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Zájem o…