603 564 243
CZ
Menu

Mobilní dětské koutky jsou hitem sezóny

Máte obavy, jak zabavit vaše malé hosty na akci pro dospělé? Hledáte zajímavý program pro dětskou oslavu? Chcete zabavit děti na svatbě?  Pak jste tady správně. 

#

Zajistíme mobilní dětský koutek na veřejné akci

Můžete si vybrat z nabízených balíčků pronájmu vybavení dětského koutku nebo si nechat připravit koutek na míru. V dětském koutku zajistíme i hlídání dětí.

#

Zviditelníme váš produkt nebo značku

Mobilní dětské koutky jsou skvělou příležitostí, jak představit veřejnosti váš produkt nebo službu. Máte-li cílovou skupinu rodiče s dětmi do 10 let vyzkoušejte tuto příležitost.

#

Připravíme program pro děti na svatbě včetně hlídání

Chcete si svůj velký den užít v klidu a bez starostí? Zařiďte pro nejmenší návštěvníky vlastní program. Inspirujte se u nás.

#

Připravíme narozeninovou oslavu pro děti

Milují vaše děti dinosaury, bagry nebo princezny? Zajistíme oslavu v oblíbeném tématu vašeho dítěte.

Mobilní dětský koutek

Mobilní dětské koutky na akcích pro dospělé

Našim cílem je propojovat svět dětí se světem dospělých. Mobilní dětské koutky realizujeme všude tam, kam berou rodiče své děti s sebou. Z vlastní zkušenosti víme, že pokud je spokojené dítě, je zážitek rodiče dvojnásobný.

Zařídíme vše, co je potřeba. Přivezeme hračky, potřeby pro kojení a přebalení a další potřebné vybavení. Hlídáme děti od 3 let bez přítomnosti rodičů. Pro děti vymyslíme atraktivní program, ať je jim 3 nebo 12 let.

Mohlo by Vás zajímat
Rossmann - a život je krásnější

Děkujeme společnosti Rossmann, že se rozhodla i letos podporovat naše mobilní dětské koutky. Díky ní můžete na Festival Evolution a konferenci Equal Pay Day –…

Promo koutek - Prima Fest

Dětské koutky se postupně stávají standardem nejen na akcích pro rodiny. Stále více organizátorů akcí si uvědomuje, že pokud chtějí své návštěvníky udržet, musí poskytovat…

Vzít s sebou dítě na akci nemusí nutně znamenat, že nemáte jinou volbu, protože vám vypadlo hlídání. Pro děti mohou být akce pro dospělé obohacující….