603 564 243
EN
Menu

Eventová agentura zaměřená na děti a rodiče

Baby Office je eventová agentura zaměřená především na děti a rodiče. Eventy od nás jsou hravé, kreativní, nápadité a zábavné. Organizujeme Dětské dny, Rodinné dny, Mikulášské a další akce. Na akcích zajišťujeme i hlídání dětí.

Eventová agentura pro děti a rodičeBaby Office prošel od svého založení bouřlivým vývojem. Začínali jsme v roce 2013 jako provozovatelé Coworkingového centra pro rodiče. Nyní je hlavní náplní pořádání skvělých akcí pro děti a jejich rodiče. Je z nás tedy specializovaná eventová agentura.

Eventových agentur funguje  v České republice velké množství. Akce pro děti ale vyžadují zvláštní přístup. Dětské publikum je různorodé, každá věková skupina potřebuje zvláštní péči. To, co zabaví dvouleté batole, těžko upoutá malého předškoláčka, o starších dětech ani nemluvě.

Jaké eventy organizujeme?

Umíme zajistit nezapomenutelný Family day tak, aby všechno klapalo jako na drátkách a byli spokojeni všichni, od zadavatele, přes rodiče až po děti.

Ve vánočním období připravíme Mikulášskou besídku s bohatým programem pro děti i dospělé. Dorazí i Mikulášská družina v požadovaném složení. Někde stačí Mikuláš a Anděl, někde se nebojí ani hodného čerta. Nabízíme také vánoční a mikulášské balíčky plné zdravého mlsání a tvoření.

Máme zkušenosti také s pořádáním jarmarků ve firmě. Máme osvědčené prodejce, kteří nabízejí zajímavé zboží. Připravíme doprovodný program, v případě potřeby i občerstvení. Společně vykouzlíme tu pravou Vánoční atmosféru.

Mobilní dětský koutekMobilní dětské koutky a hlídání dětí 

První mobilní dětský koutek jsme zajišťovali již v roce 2012. Připadalo nám důležité, aby maminky měly zázemí pro nakojení miminek a rodiče větších dětí možnost nechat své ratolesti chvilku odpočinout. Dnes už bývá kojicí koutek a herní zóna součástí mnoha akcí. Hlídání dětí na takových akcích je možné pouze za předpokladu, že je k dispozici vhodný uzavřený prostor.

Hlídání dětí ve firmách

Péče o děti není běžnou pracovní náplní eventových agentur, ale pro nás je tato služba důležitou součástí nabídky.

Ve firmách zajišťujeme pravidelné nebo jednorázové hlídání dětí. Připravujeme program pro děti o prázdninách, organizujeme příměstské tábory ve firmách.