0
Menu

Eventová agentura zaměřená na komunitní akce pro děti i dospělé

Eventy od nás jsou hravé, kreativní, nápadité a zábavné. Organizujeme dětské dny, rodinné dny, mikulášské a další akce. Na akcích zajišťujeme i hlídání dětí.

Eventová agentura pro děti a rodičeEventová agentura Baby Office zajistí neopakovatelné zážitky pro děti i dospělé.

Zkušený tým se postará o akci do posledního detailu. Za více než 10 let existence Baby Office zorganizoval tisíce akcí pro stovky spokojených klientů.

Jak vybrat eventovou agenturu pro vaši akci?

Eventových agentur funguje v České republice velké množství. Akce pro děti ale vyžadují zvláštní přístup. Dětské publikum je různorodé, každá věková skupina potřebuje zvláštní péči. To, co zabaví dvouleté batole, těžko upoutá malého předškoláčka, o starších dětech ani nemluvě.

My v Baby Office jsme díky našim zkušenostem i nadšení připraveni řešit každou situaci. Jsme spolehliví, naše práce nás baví a to je na výsledku vidět.

Pořádání akcí je naše práce i zábava

Akce pro rodiny

Umíme zajistit nezapomenutelný Family day nebo dětský den tak, aby všechno klapalo jako na drátkách a byli spokojeni všichni, od zadavatele přes rodiče až po děti.

Ve vánočním období připravíme mikulášskou besídku s bohatým programem pro děti i dospělé. Dodáváme také vánoční a mikulášské balíčky plné zdravého mlsání a tvoření.

Komunitní akce

V posledních letech zaznamenáváme zvýšenou poptávku po komunitních akcích ve firmách, obchodních centrech a jiných místech. Oblíbené jsou především kreativní workshopy či relaxační akce.

Naše eventová agentura působí po celé republice, fungujeme on-line i offline. Pořádáme pravidelná tvoření s dětmi i firemní family days. Natáčíme videonávody na tvoření s dětmi.

Mobilní dětský koutekMobilní dětské koutky a hlídání dětí

První mobilní dětský koutek jsme zajišťovali již v roce 2013. Připadalo nám důležité, aby maminky měly zázemí pro nakojení miminek a rodiče větších dětí možnost nechat své ratolesti chvilku odpočinout. Dnes už bývá kojicí koutek a herní zóna součástí mnoha akcí. Hlídání dětí na takových akcích je možné pouze za předpokladu, že je k dispozici vhodný uzavřený prostor.

Tak trochu jiná eventová agentura: Péče o děti ve firmách

Péče o děti sice není běžnou pracovní náplní eventové agentury, ale pro nás je tato služba důležitou součástí nabídky.  Baby Office vznikl v roce 2013 proto, aby pomáhal rodičům slaďovat práci a rodinu. Tohoto cíle se držíme stále, i když jsme ho od té doby rozšířili o smysluplnou zábavu pro malé i velké.

Ve firmách zajišťujeme pravidelné nebo jednorázové hlídání dětí. Připravujeme program pro děti o prázdninách, organizujeme příměstské tábory ve firmách.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě