0
Menu
#

Hana Müllerová - jednatelka

Kromě celkové koncepce projektu Baby Office se starám o webové stránky, propagaci a vyhledávání obchodních příležitostí. Ve volném čase se věnuji své rodině, ráda sportuji nebo čtu. Baví mě propojovat lidi i myšlenky, rozvíjení nových příležitostí a hledání hlubších významů. Více o Haně zde.

#

Pavlína Bandrowská - jednatelka a projektová manažerka

Spolu s týmem Baby Office pro Vás organizuji dětské mobilní koutky a zážitkové akce. Rozvíjíme náš projekt, díky kterému ovlivňujeme společnost kolem nás, a mne těší dělat to, co mne baví a jiným pomáhá. V soukromí mám ráda výtvarné aktivity, procházky, společnost dobrých přátel a heslo „přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno“.

#

Antonin Martinek - projektový manažer

V Baby Office je mojí pracovní náplní především koordinace mobilních dětských koutků a jejich technická realizace (doprava, správa vybavení apod.). Zajišťuji, aby zkrátka vše probíhalo tak, jak má. I ve volném čase mě zaměstnávají děti (zatím tedy ne vlastní), neboť jsem vedoucím turistického oddílu a pravidelně se konají schůzky, výpravy a tábory. Mám rád přírodu, cestování, venkovní aktivity, hudbu, hraní deskových společenských her, tvorbu na počítači, zajímám se o dopravu a miluji řízení. Mnoho času věnuji rodině, přátelům a právě dětem.

#

Andrea Hrdličková - projektová manažerka

V Baby Office se věnuji řízení pevných dětských koutků ve firmách a komunikovat spolu budeme i v případě, že se nám jako zájemce a zájemkyně hlásíte na některou z našich volných pozicí. Být součástí týmu Baby Office pro mě znamená být tam, kde se vytváří společensky prospěšné projekty a aktivity, které pomáhají najít rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. 

#

Eliška Kofroňová - marketingová manažerka

Pomáhám tomu, aby aktivity Baby Office byly více vidět. Mou stopu najdete na blogu, webu, sociálních sítích, v newsletteru i na konferencích. Věnuji se tomu, aby naplňování principů ESG, především témat rovnosti, diverzity a inkluze ve firmách nezůstalo jen na papíře. Jsem máma dvou malých slečen a díky tomu témata, která v Baby Office prosazujeme, sama žiji a věřím, že postupnými krůčky se podaří vnímat rodiče malých dětí jako rovnocenné pracovní partnery obohacené zkušenostmi rodičovství.

#

Dita Lodinová - koordinátorka pevných dětských koutků

V Baby Office se věnuji nejvíce dětem. Koordinuji vše kolem pevného dětského koutku ve firmách. Když vidím jak se děti u nás rychle posouvají a socializují, jsem nadšená. Práce s dětmi mi dává smysl. Sama mám 3 syny a psa, s kterými podnikám výlety do přírody. Ať už pěšky nebo na kole. Radost mi udělá dětský úsměv, zmrzlina nebo hořká čokoláda. 

#

 

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě