603 564 243
EN
Menu
#

Hana Krejčí - zakladatelka projektu

Kromě celkové koncepce projektu Baby Office se starám o webové stránky, propagaci a vyhledávání obchodních příležitostí. Ve volném čase se věnuji své rodině, ráda sportuji nebo čtu. Baví mě propojovat lidi i myšlenky, rozvíjení nových příležitostí a hledání hlubších významů. Více o Haně zde.

#

Pavlína Bandrowská - zakladatelka a manažerka projektu

Spolu s týmem Baby Office pro Vás organizuji dětské mobilní koutky a zážitkové akce. Rozvíjíme náš projekt sociálního podnikání, díky kterému ovlivňujeme společnost kolem nás, a mne těší dělat to, co mne baví a jiným pomáhá. V soukromí mám ráda výtvarné aktivity, procházky, společnost dobrých přátel a heslo „přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno“.

#

Iva Fojtová - koordinátor mobilních koutků

Mám na starosti administrativní chod kanceláře, komunikaci s klienty i dodavateli. Zároveň koordinuji mobilní koutky jako organizátor i jako lektor. Baví mě vymýšlení aktivit pro tvůrčí dílny, protože ve volném čase se ráda věnuji mimo jiné pedigu.

#

Antonin Martinek - koordinátor mobilních koutků

V Baby Office je mojí pracovní náplní především koordinace mobilních dětských koutků a jejich technická realizace (doprava, správa vybavení apod.). Zajišťuji, aby zkrátka vše probíhalo tak, jak má. I ve volném čase mě zaměstnávají děti (zatím tedy ne vlastní), neboť jsem vedoucím turistického oddílu a pravidelně se konají schůzky, výpravy a tábory. Mám rád přírodu, cestování, venkovní aktivity, hudbu, hraní deskových společenských her, tvorbu na počítači, zajímám se o dopravu a miluji řízení. Mnoho času věnuji rodině, přátelům a právě dětem.

#

Michaela Škrabálková

Baby Office mi umožnila skloubit práci, studium a péči o domácnost – a ještě dělám to, co mě baví! Vkládám události, akce a novinky na webové stránky a mám na starosti sociální sítě. Jsem ráda, že mohu pomoci rozšířit povědomí o projektu, jako je tento. Ve volném čase se věnuji pečení, čtení a práci s dětmi, ať už jako lektorka v Baby Office, nebo jako učitelka.

#

Martina Maňasová

V Baby Office mám na starosti navazování partnerských spoluprací se zajímavými firmami. Žila jsem v Nizozemí i Belgii, takže jsem v předchozí práci uplatnila znalost nizozemštiny. Mám dva malé syny, rádi cestujeme, jsme v přírodě a pokud je příležitost, najdu si čas na knížku nebo společenské hry (scrabble, karty, strategické,..).

#

Simona Kolková - event koordinátor

Jsem externí spolupracovnicí organizace Baby Office a majitelkou eventové společnosti SKY EVENTS, která organizuje firemní akce, konference, veletrhy a výstavy. Spolu se skvělým týmem Baby Office pro Vás zajišťuji nejrůznější zážitkové akce a dětské mobilní koutky. Při této práci uplatňuji své dlouholeté zkušenosti z projektového a event managementu. Mám ráda práci s lidmi, nové výzvy a prioritou je pro mě spokojený klient a prohlubování dlouholetých vztahů.