0
Menu

Pravidelné hlídání dětí ve firmě

Pro pravidelné hlídání dětí ve firmě doporučujeme zřídit dětskou skupinu, kde lze poskytovat pravidelnou péči o děti od 1 roku do zahájení povinné školní docházky.

#

Provozní doba dle potřeby

#

Vybavení odpovídající vyhlášce

#

Certifikované chůvy

#

Zajištění dotace na provoz skupiny

Hlídání dětí v dětském koutku je možné nárazově, například o prázdninách nebo v určitých dnech pravidelně. Pro pravidelnou každodenní docházku dětí do firmy je dětská skupina lepším řešením. Mimo jiné také proto, že je možné získat dotaci na její provoz. 

Proč zařídit dětskou skupinu ve firmě?
Šťastné dítě v Baby Office koutku

Zřízením dětské podpoříte návrat žen a mužů do zaměstnání a pomůžete jim se slaďováním jejich rodinného a pracovního života. Každý kvalifikovaný zaměstnanec, který se vrátí do zaměstnání dříve, znamená pro zaměstnavatele obrovskou úsporu nákladů. Zároveň firma poskytuje benefit, kterým se odlišuje v konkurenci ostatních zaměstnavatelů, a může tak lépe zaujmout nové pracovníky. S tím souvisí i vytváření pozitivního klima na pracovišti a podpora obrazu společensky odpovědného zaměstnavatele. Díky široké škále aktivit a provozní době odpovídající potřebám zaměstnanců / s ohledem na směnnost provozu, se ještě zatraktivní jeho pozice vyhledávaného zaměstnavatele.

Na začátek doporučujeme zpracovat koncept řešení na základě zájmu ze strany zaměstnanců a zmapování situace v dané lokalitě tak, aby došlo k maximálně efektivitě vynaložení finančních prostředků.

Family and JobRealizaci dětských skupin zajišťuje naše partnerská organizace Family and Job, z.s. Věnují se provozu dětských skupin již od roku 2016. Aktuálně provozují 8 dětských skupin v 5 lokalitách, kde se věnuje 125 dětem 30 kvalifikovaných chův. Referenční dětské skupiny.

Kontakt:
Daniela Celerýnová, daniela.celerynova@gmail.com, 725 938 950

 

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat
Eva Lövenhoferová

Dětská skupina patří k nejoblíbenějším firemním benefitům pro rodiče malých dětí. Umožňuje chodit do práce i těm, kteří z důvodu péče o dítě nemohou. Dětská…

To je otázka, se kterou si lámou hlavu personalisté v nejedné české firmě. V současné době máme v Česku rekordně nízkou nezaměstnanost, roste počet volných…

Dětský koutek ve firmě

Administrativní budova, otevřená kancelář (openspace) a několik malých kanceláří s prosklenými stěnami… Patří sem děti? Po tříletém provozování Miniškolky Baby Office před námi stál nový úkol….