0
Menu

Pro města, obce, školy a školky

Zajišťujeme zážitkové akce pro celé rodiny – v komunitních centrech, v obcích, školách a městských částech. Postaráme se o celou akci nebo dodáme dílčí aktivity. Atmosféra na našich akcích pro rodiny je vždy plná energie, nadšení a nových zážitků. 

#

Dětský den

Zorganizujeme dětský den k příležitosti Dne dětí, konce školního roku, začátku nebo konce prázdnin nebo k jiné příležitosti. Zajistíme atrakce i soutěže.

#

Mikulášská

Na návštěva Mikuláše a jeho družiny se děti těší celý rok. Na našich akcích si dosyta užijí nejen tajemné bytosti, ale i pestrý program.

#

Tematické stezky s plněním úkolů

Tematické stezky připravujeme k různým příležitostem. Děti se při nich zabaví, i osvojí nové znalosti.

#

Kreativní a dárkové balíčky

Zajišťujeme smysluplné balíčky k různým příležitostem: mikulášské, velikonoční i halloweenské. Jsou plné tvoření a zdravého mlsání. 

Děti v akci

Zážitkové  akce pro firmy 

Chcete poděkovat svým zaměstnancům? Uspořádejte pro ně firemní akci pro celou rodinu nebo rodinný teambuilding. Vaši spolupracovníci ocení možnost potkat se s ostatními v neformálním prostředí a poznat je z jiné stránky než jsou zvyklí z kanceláře.

Zážitkové akce pro veřejnost

Zajistíme skvělou akci pro městskou část, obchodní centrum.

Když se akce konat nemohou

Dokážeme najít řešení i v době, kdy jsou veřejné akce zakázané kvůli pandemii koronaviru. Připravili jsme minulášské a vánoční balíčky pro děti a kreativní balíčky pro dospělé.

Jsme schopní vymyslet jakoukoliv on-line akci tak, aby dávala smysl. Zajistíme materiál, rozvezeme lidem. Zajistíme hlídání dětí v domácnosti nebo v malých skupinkách, které jsou povolené.

Mohlo by Vás zajímat

Den Země slavíme každý rok 22. dubna. V roce 2023 připadá tento den na sobotu. Slavíme ho celosvětově již od roku 1970, v České republice…

Dvě královny

V posledních letech je trendem vracet se k lidovým tradicím a obyčejům. Je to totiž osvědčený způsob, jak se naladit na klidnější rytmus života v…

Tvůrčí dílna podzim

Akce pro děti a celé rodiny jsou stále oblíbenějším marketingovým nástrojem a prostředkem pro budování komunity. Jako rodič dětí předškolního a školního věku často stojím…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě