603 564 243
Menu

Děti na akcích

Zajišťujeme zážitkové akce pro celé rodiny – ve firmách, v komunitních centrech, v obcích a městských částech. Postaráme se o celou akci nebo dodáme dílčí aktivity. Atmosféra na akcích pro rodiny bývá vždy plná energie, nadšení a nových zážitků. My si akce užíváme stejně jako naši klienti 🙂

#

Family Day - den pro rodiny

Den, který si užijí děti i jejich rodiče. Námořníci, Indiáni, divoká zvířata, vědecké objevy nebo třeba strašidla – to je výběr z našich oblíbených témat.

#

Mikulášská ve firmě

Návštěva Mikuláše a jeho družiny ve firmě potěší děti i jejich rodiče. Děti si ozdobí perníčky, vyrobí vánoční ozdoby a vychutnají Mikuláše a anděla, případně i čerta. 

#

Dětský den

Zorganizujeme dětský den k příležitosti Dne dětí, konce školního roku, začátku nebo konce prázdnin nebo k jiné příležitosti. Zajistíme atrakce i soutěže.

#

Mobilní dětské koutky

Na akcích pro dospělé zajišťujeme zázemí pro děti. Kojicí a herní koutek pro nejmenší, relaxační a herní zónu pro starší. Zajistíme kvalifikované lektory. Akci si užijí děti i dospělí.

Děti v akci

Zážitkové  akce pro firmy 

Chcete poděkovat svým zaměstnancům? Uspořádejte pro ně firemní akci pro celou rodinu nebo rodinný teambuilding. Vaši spolupracovníci ocení možnost potkat se s ostatními v neformálním prostředí a poznat je z jiné stránky než jsou zvyklí z kanceláře.

Zážitkové akce pro veřejnost

Zajistíme skvělou akci pro městskou část, obchodní centrum.

Když se akce konat nemohou

Dokážeme najít řešení i v době, kdy jsou veřejné akce zakázané kvůli pandemii koronaviru. Připravili jsme minulášské a vánoční balíčky pro děti a kreativní balíčky pro dospělé.

Jsme schopní vymyslet jakoukoliv on-line akci tak, aby dávala smysl. Zajistíme materiál, rozvezeme lidem. Zajistíme hlídání dětí v domácnosti nebo v malých skupinkách, které jsou povolené.

Mohlo by Vás zajímat
Zážitky pro děti

Všechno, co prožíváme, dokáží děti znásobit. A tak i zážitky pro děti bývají mnohem silnější než pro dospělé. Děti dokáží reagovat na podněty bezprostředně, živelně…

Letošní Advent byl již tradičně ve znamení Mikulášských a Vánočních večírků. Někde jsme zajišťovali celé Mikulášské eventy, jinde pouze dílčí aktivity. Vyráběli jsme vánoční ozdoby, adventní…

Tvůrčí dílna podzim

Akce pro děti a celé rodiny jsou stále oblíbenějším marketingovým nástrojem a prostředkem pro budování komunity. Jako rodič dětí předškolního a školního věku často stojím…