0
Menu

Programy pro rodiče na rodičovské

Série workshopů a setkání, které pomohou zaměstnancům na RD udržet krok s děním ve firmě a usnadní jim návrat a zapojení do práce.

#

Zlepšení employee brandingu

#

Rychlejší a lehčí návrat z RD

#

Budování know-how komunity ve firmě

#

Zpětná vazba a nadhled od kolegů na RD

Akce pro rodiče na mateřské dovolenéRodiče na mateřské a rodičovské dovolené (dále jen RD) jsou často izolovaní od své původní práce a dalšího rozvoje. Ztrácí vazby s kolektivem, trendy v oboru, mění se jim hodnoty, klesá motivace. Po svém návratu do práce jim zpravidla trvá déle, než se plně zapojí. Zároveň se dnes mnoho společností potýká s nedostatkem kvalifikovaných a loajálních zaměstnanců.

Máme řešení: Programy pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené

Ve workshopech se zaměříme na témata, která jsou pro zaměstnavatele důležitá. Rozsah, obsah, cena a místo je domluvena dle potřeb firmy.

Nad rámec nabízíme všem účastníkům programu hlídání dětí po dobu workshopů.

Veškeré aktivity budeme měřit dle společně domluvených metrik. Budete vědět, že vaše prostředky jsou investovány efektivně a přinášejí Vám i Vašim zaměstnancům užitek.

Mohlo by Vás zajímat

V české společnosti stále převládá stereotyp, že ženy na rodičovské dovolené své schopnosti a dovednosti ztrácí. Přitom naopak při péči o děti a rodinu posilujeme tzv….

Pokud jste měla ráda vaši práci a vyhovoval vám pracovní kolektiv, rozhodně se vyplatí v první řadě zkusit štěstí u vašeho původního zaměstnavatele a probrat s ním…

Hlídání dětí ve firmě

Na konci června jsme v Baby Office připravili ve spolupráci s T&CC akci “Mateřství jako skvělá kvalifikace”, kde se maminky mohly seznámit se zajímavým programem…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě