0
Menu

Kreativní sešity pro děti

Vyrábíme netradiční a zábavné dárky pro děti i dospělé: Luštění, kvízy, hádanky nebo hry. Nabízíme obecné produkty s vaším logem nebo vytvoříme přímo na míru.

#

Pro každou příležitost

Odměny do soutěží, dárky k nákupu, při čekání na oběd nebo kdekoliv jinde

#

Inspirace

Přinášíme nápady, jak podpořit váš marketing

#

Zvyky a tradice

Dárky inspirované lidovými tradicemi jsou trendem posledních let 

#

Podpora značky

Dárky od nás mají váš brand ve svém DNA

Dárky v pdf k vytištění nebo ve formě brožurky

Chcete originální dárek, který potěší děti vašich klientů? Nabízíme hravé materiály v pdf, které můžete využívat v elektronické verzi nebo nechat vytisknout.

Jakou podobu mohou dárky mít?

  • Tematické zábavníky jsou hotové materiály pro děti opatřené logem vaší firmy. Využijete je jako samostatný dárek pro děti na vašich akcích nebo jako součást dárkových balíčků.
  • Zábavné sešitky nebo listy na míru z vašich podkladů. Můžete nám dodat jména spolupracovníků, příběhy či jiná fakta, která chcete hravě zpracovat. Například historii vaší firmy, okolí vašeho hotelu apod.

Proč zvolit dárky od nás?

Baby Office se již více než 10 let zaměřuje na pořádání skvělých akcí pro děti i dospělé. V pandemii jsme začali vytvářet zábavné materiály pro děti – tematické stezky, inspirovníky a další. Máme přehled o tom, které aktivity děti opravdu zabaví.

Mohlo by Vás zajímat
Hry s tužkou a papírem

Tužka, blok čtverečkovaného a blok bílého papíru se pohodlně vejde do batohu i do kabelky. Můžete si také stahnout šablonu pro domalovávání obrázků zde.  Když…

Krabice radosti

Přijímat svoje emoce je náročné pro dospělé natož pro děti. Hledali jsme produkt, který by pomohl dětem uvědomovat si svoje emoce, a zároveň se soustředit…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě