0
Menu

Pronájem vybavení

Potřebujete zabavit děti na akci? Nabízíme osvědčené vybavení, které vám pomůže zabavit všechny věkové kategorie od miminek, přes batolata až po školáky.

#

Herní zóna pro děti

Sestava zahrnuje: dětský nábytek – dětské stolky a židličky 1 sada, herní koberce 1 – 2 kusy, bazének či ohrádka pro batolata. Hračky a didaktické pomůcky: kostky, kartonové cihly (či domečky), deskové hry, stavebnice, knížky. Konkrétní vybavení sestavujeme dohodou dle věku dětí a velikosti prostoru.

#

Relaxační zóna pro děti i dospělé

Sestava zahrnuje: sedací vaky Tuli různých velikostí, tvarů a barev – příjemné prostředí dle potřeby a věku hostů. Vaky jsou variabilně využitelné a mohou složit jako relaxační křesílka, válecí podložky i prvky pro aktivní hru dětí. Základní vybavení je do 6 kusů vaků (větší množství možné dle dohody).

#

Kojicí a přebalovací zóna

Sestava zahrnuje: 1-2 přebalovací pulty či podložky, záložní jednorázové plenky a ubrousky, sezení pro kojení tvořené ze dvou sedacích vaků a kojicích polštářů. Koutek může být dle dohody doplněn nočníky či židlemi.

#

Zázemí pro stravování

Sestava zahrnuje: 1-2 jídelní židličky vysoké, mikrovlnná trouba pro ohřev kojenecké stravy, dětské nádobí či rychlovarná konvice.

 

#

Sportovní zóna

Sestava zahrnuje: prolézací tunel, plastová klouzačka, hod na cíl, dětské branky s míčem 2 ks, spikeball – set pro týmový míčový sport, multifunkční bilibo (minihoupačka, slalom, na písek, na vodu atd.), lovení rybiček (nafukovací bazének, míčky, podběrák), lukostřelba. 

#

Dětský nábytek samostatně

Sestava zahrnuje: 2 sady, tzn. 2 ks dětský stolek + 8 ks stolička / židlička. Varianty plastová, lamino nebo masivní dřevo. v nabídce více druhů a barev.

 

#

Zahradní dřevěná lehátka

Sestava zahrnuje: sada 10 kusů zahradních dřevěných lehátek v modré barvě (bez područek).

 

Zapůjčíme potřebné vybavení na vaši akci. Prvky lze zapůjčit v sestavách i samostatně. V případě zájmu je možné i navýšení jednotlivých prvků (počet vaků, lehátek, židlí, jídelních židliček apod.). Detailní přehled jednotlivých kusů vybavení najdete na našich stránkách Mobilní koutky. Zde si můžete vybrat konkrétní věci, které chcete zapůjčit, a sestavit poptávku vybavení na míru.

Jelikož vybavení průběžně aktualizujeme, zavolejte nám na 721 602 984 (Antonín Martinek) a my rádi zkonzultujeme dostupné možnosti. Naše návrhy vycházejí z praxe a zohledňují věk a potřeby dětí, typ akce či zapojení návštěvníků akce.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě