603 564 243
Menu

Mikulášská: zábava, na kterou se děti těší celý rok

Vůně jehličí a purpury, jemné zvuky koled, dětský smích a nadšené očekávání. Na našich akcích dokážeme vykouzlit tu pravou předvánoční atmosféru, kdy se dobře pobaví malí i velcí návštěvníci.  

#

Návštěva mikulášské družiny

Vyvrcholení každé mikulášské akce

#

Mikulášský program

Plný her, zábavy a tvoření

#

Zábava pro děti i pro dospělé

Na našich akcích se baví malí i velcí

#

Mikulášské balíčky

Originální balíčky plné tvoření a zdravého mlsání

Vánoční a Mikulášské akce

Zajistíme akci, na kterou budou návštěvníci rádi vzpomínat.

Mikulášské akce pořádáme ve firmách, v obcích a městských částekch, v obchodních centrech nebo ve školách či školkách. Umíme zorganizovat malou komorní oslavu i velkou akci pro stovky návštěvníků. 

Máme varianty i pro situace, kdy se kvůli pandemii nemohou konat velké akce. 

Mikulášská ve firmě

Mikulášská je výbornou příležitostí pozvat děti do firmy, kde tatínek nebo maminka pracuje. Děti zaměstnanců či obchodních partnerů si užijí sváteční den ve společnosti rodičů a přitom si mohou prohlédnout místo, kde rodiče pracují.  Jedná se o vítaný benefit. Mikulášská družina navštíví děti ve firmě a rodičům odpadá starost, jak dětem dopřát zážitek z návštěvy Mikuláše doma.

Pro děti připravíme zábavný program, který mohou navštívit samy nebo v přítomnosti rodičů. Máme mnohaleté zkušenosti, takže víme, co děti zaručeně ocení.

Mikulášská pro veřejnost

Pro obce, městské části nebo obchodní centra zajistíme Mikulášskou akci pro širokou veřejnost. Vymyslíme program na míru nebo nabídneme některou z osvědčených variant. 

Celé akci zajistíme propagaci a hojnou účast.

Mikulášská ve škole nebo ve školce

Ve školách a školkách zajistíme návštěvu mikulášské družiny, dodáme tematickou stezku s úkoly nebo připravíme celou akci na klíč.

Co pro vás můžeme zařídit?

Součástí Mikulášské může být i prodejní jarmark.

Těšíme se na vaši poptávku i jakékoliv neobvyklé představy. Přinášet nové nápady nás baví 🙂

Mohlo by Vás zajímat
Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka patří vedle Štědrého dne k nejoblíbenějším událostem v roce. Děti očekávají návštěvu Mikuláše a jeho družiny s nadšením i špetkou napětí. Kde se…

Mikulášská družina

Chystáte se dětem dopřát návštěvu Mikulášské družiny? Ať už budete doma a Mikuláš přijde k vám nebo vyrazíte na Mikulášskou akci, snažte se zařídit, aby…

Mikulášská družina

Návštěva Mikuláše, čerta a anděla jsou vyvrcholením většiny předvánočních akcí pro děti. Mikuláš se ptá dětí na básničku, povídá si s nimi o jejich školních…