0
Menu

Mikulášská: zábava, na kterou se děti těší celý rok

Vůně jehličí a purpury, zvuky koled, dětský smích a nadšené očekávání. Na našich akcích dokážeme vykouzlit tu pravou předvánoční atmosféru, při které se dobře pobaví malí i velcí návštěvníci.  

#

Mikulášská družina

Náš Mikuláš je důstojný, anděl laskavý a čertík hravý.

#

Mikulášský program

Zábavné soutěžní aktivity, kde vyhrává každý.

#

Tvůrčí dílny

Tradiční i méně známé kreativní workshopy pro malé i velké.

#

Mikulášské balíčky

Originální balíčky plné tvoření a zdravého mlsání.

Vánoční a Mikulášské akce

Mikulášské akce pořádáme ve firmách, v obcích a městských částech, v obchodních centrech nebo ve veřejných organizacích. Umíme zorganizovat malou komorní oslavu i velkou akci pro stovky návštěvníků. 

Mikulášská ve firmě

Mikulášská je výbornou příležitostí pozvat děti do firmy, kde tatínek nebo maminka pracuje. Děti zaměstnanců či obchodních partnerů si užijí sváteční den ve společnosti rodičů a přitom si mohou prohlédnout místo, kde rodiče pracují. Jedná se o vítaný benefit. Mikulášská družina navštíví děti ve firmě a rodičům odpadá starost, jak dětem dopřát zážitek z návštěvy Mikuláše doma.

Pro děti připravíme zábavný program, který mohou absolvovat samy nebo v přítomnosti rodičů. Máme mnohaleté zkušenosti, takže víme, co děti zaručeně ocení.

Mikulášská pro veřejnost

Pro obce, městské části nebo obchodní centra zajistíme mikulášskou akci pro širokou veřejnost. Vymyslíme program na míru nebo nabídneme některou z osvědčených variant. 

Celé akci zajistíme také propagaci a hojnou účast.

Součástí Mikulášské bývá i prodejní jarmark.

Těšíme se na vaši poptávku i jakékoliv neobvyklé představy. Přinášet nové nápady nás baví 🙂

Mohlo by Vás zajímat
Dvě královny

V posledních letech je trendem vracet se k lidovým tradicím a obyčejům. Je to totiž osvědčený způsob, jak se naladit na klidnější rytmus života v…

Mikulášská družina

Vykouzlit předvánoční atmosféru na firemním večírku vyžaduje pečlivou přípravu a zaměření se na detaily, které z akce dělají tu magickou událost, na kterou budou všichni vzpomínat…

Mikuláš Baby Office

Často organizujeme mikulášské akce v mezinárodních firmách, kde potkáváme děti z různých koutů světa. Chodí Mikuláš na začátku prosince jen za českými dětmi nebo ho…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě