0
Menu

Naše tematické stezky baví děti i rodiče

Tematické stezky známé také jako bojovky jsou oblíbenou dětskou aktivitou. Děti plní úkoly, luští šifry a na konci získají tajenku. Naše bojovky je možné využít venku i v interiéru.  

#

Nedochází ke shlukování lidí

#

Podporuje pobyt venku

#

Zábava, kterou milují děti i rodiče

#

Téma stezky pro každou příležitost

Tematické stezky

Bojovky jsou aktivitou, které zajistí dětem zdravý pohyb venku. Tematické stezky jsou také tou nejoblíbenější součástí našich eventů – family day a dětských dnů. Skvělé je, že stezky s plněním úkolů mohou děti absolvovat, i když jiné akce nejsou možné. Nedochází totiž ke shlukování lidí. Na našem e-shopu si můžete vybrat z řady témat podle příležitosti nebo období.

Stezka bez obsluhy

Listy ke stezce si vytisknete nebo objednáte vytištění a zalaminování od nás. V předstihu je vyvěsíte v požadované vzdálenosti. Je možné stezku připravit na delší časový úsek – celý den, víkend i déle.

Registraci účastníků můžete zajistit předem on-line přes webový formulář, případně až na místě nebo necháte účast bez registrace. Záleží na tom, jak chcete akci pojmout.

Bližší info o stezkách.

Stezka s instalací

Můžeme zajistit vyvěšení listů, registraci i doprovodný program. Nebo připravíme celý dětský den na míru.

Tématické stezky a bojovky v našem e-shopu

Mohlo by Vás zajímat
Adventní stezka

1. Zábava Bojovky jsou osvědčený způsob, jak dostat děti ven. Menší děti jsou nadšené a nedočkavé, jakmile se o bojovce jen zmíníte. Starší děti je…

Tematické stezky

Děti jsou jsou unavené z dlouhých omezení. Chodit ven se jim moc nechce, protože vypadly ze své denní rutiny. Přinášíme řešení. Zábavné naučné stezky s…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě