603 564 243
EN
Menu

7 tipů jak zabavit děti na svatbě

Poslední dobou roste zájem brát děti sebou na akce pracovní i volnočasové, ale i ty sváteční a to včetně svateb. Zvete i vy na svatební oslavu své přátele i s dětmi? Přinášíme vám pár tipů, jak si den s dětmi zpříjemnit.

1) Přidejte do nabídky jídel i něco pro malé hosty

Šikovný catering dokáže vytvořit i dětské menu, které zasytí, potěší oko a naplní dětská bříška tak, že budou sedět u stolu o něco déle než nad šunkovou rolkou či jednohubkou s pikantní pomazánkou, co miluje strejda Pepan. Chcete, aby děti viděly na svatební tabuli? Dobře poslouží vysoké jídelní židličky.

2) Připravte pár dětských stolečků a židliček pro dětský rautík

Pokud to je možné, vytvořte dětem na odpolední program občerstvení mimo hlavní slavnostní tabuli – budou jej mít po ruce, nebudou vám šplhat po ubrusech a zabaví se vlastní samostatností. V létě nezapomínejte na dostatečné množství džbánů s vodou či přírodními šťávami.

3) Najděte pro děti bezpečný kout pro jejich zábavu

Vyberte v prostorách akce zázemí, kde se děti mohou nerušeně válet, hrát si, tvořit apod.
Dopřejte jim kousek vlastního prostoru (s odvahou i blízkého hřiště či zahrady), kde se nebudou nudit, a proto se k vám z těchto míst budou vracet s úsměvem na rtech.

4) Pro hosty s nejmenšími miminky se zase vyplatí zákoutí ve stínu i za větrem

Maminky v klidu nakojí, přebalí a užijí si sami sebe a trochy klidu než jej budou zase tetičky nadšeně obdivovat. Přijde vhod přebalovací podložka, křeslo nebo sedací vak a jako bonus přihoďte (kojící) polštář.

5) Připravte dětem náhradní oblečení

A to i těm větším. Pro mimča je berete samozřejmě, ale starší se snadno zamažou či polijí. A je přece škoda si proto kazit den a mračit se na sebe. Navíc, když jim dáte trochu volnosti, dejte jim i volnější oblečení… oplatí vám to tím, že večer brzo usnou (většinou dřív než vy) a budete spokojeni všichni.

6) Připravte dětem drobné dárky, které potěší

Oblíbené dárky jsou bublifuky, děti je milují, rodiče už méně 🙂

Hezkým dárkem může být knížka, zápisník nebo ministavebnice.

7) Přesvědčte někoho, že největší zábava dne jsou vaše děti

Najděte mezi známými obětavou osobu, která se postará alespoň na část dne o děti včetně programu a nebude ji mrzet, že přijde o zábavu mezi dospělými. Ideální je, pokud ji to bude i bavit a na fotkách se bude dokonce usmívat!

Chcete mít svůj den bez starostí? Svěřte péči o děti na svatbě profesionálům.

Komentáře