0
Menu

Děti na svatbě

Jak zabavit děti na svatbě? Řešením je vytvoření dětského koutku speciálně pro svatební účely. My se postaráme o vaše děti a vy si tak můžete užít svatební veselí na maximum bez starostí.

Plánujete svatbu, na které budou i děti hostů a hledáte pro ně vyžití? Přečtěte si naše tipy, jak zabavit děti na svatbě.

Jak na dětský koutek na svatbě?

Vyberte si vybavení, které potřebujete v naší Půjčovně mobilních dětských koutků.

Pokud váháte, jaké vybavení zvolit, napište nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější sadu hraček a nábytku pro danou věkovou kategorii i množství dětí.

Vybavení si můžete vyzvednout v našem skladu v Praze 4 – Krč nebo vám je přivezeme na místo určení. 

Jaké vybavení je nejoblíbenější?

U menších dětí jednoznačně vede bazének s míčky, a pak opičí dráha. Velmi oblíbený je tvůrčí koutek, ve kterém děti mohou malovat, vystřihovat a tvořit. Ten vykouzlíte pomocí stolečků a židliček a sady na tvoření s návody. Jakou tvůrčí dílnu zvolit? Inspirovat se můžete na našem Pinterestu.

Děti milují také naše kreativní stavebnice, se kterými si vydrží hrát celé hodiny. Máme v nabídce sadu stavebnic od tří let a stavebnice pro děti od šesti let.

Cena služby

Rádi vám spočítáme cenu na míru. Orientační cena za pronájem vybavení s dopravou po Praze a okolí a dozorem 2 lektorů na 4 hodiny je cca 25 000 Kč s DPH.   

Tematické stezky vhodné na svatby a narozeninové oslavy

Pro starší děti jsme připravili tematické stezky (bojovky) s luštěním šifer. Jedná se o sadu listů, které rozvěsíte v areálu, dětem rozdáte odpovědní kartičky a zábava může začít.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě