0
Menu

Dětský den: zajistíme akci, kterou si děti dokonale užijí

Zorganizujeme dětský den k příležitosti Dne dětí, konce školního roku, začátku či konce prázdnin nebo kdykoliv jindy. S pořádáním akcí pro rodiny máme mnohaleté zkušenosti a náš tým se postará o nezapomenutelný zážitek pro děti i dospělé.

Témata na dětský denZorganizujeme dětský den podle vašich představ a rozpočtu. Uděláme akci pro pár dětí i pro stovky návštěvníků. Naše dětské dny jsou originální, hravé a zábavné.

Hlavní linka dětského dne

Program na dětský den navrhujeme v jednotném duchu a stylu. Na jednotícím tématu se dohodneme se zadavatelem. Příkladem může být Noemova archa, Indiáni, Námořníci a piráti, Cesta za pokladem a další. Zpracovali jsme přehled nejoblíbenějších témat pro dětský den. Není  problém vymyslet program např. podle zaměření firmy nebo podle specifického přání. 

Ústřední linkou bývá zábavně-dovednostní nebo sportovní stezka, kde děti plní různé úkoly. Na konci je čeká odměna. V posledních letech jsou velmi oblíbené zábavné tematické stezky, které mohou tvořit osu dětského dne. Novinkou v naší nabídce je Pohádková stezka. Osvědčená klasika jsou Zvířátka, Skřítci či Vesmír.

Tipy na aktivity na dětský den, najdete také na našem Pinterestu.

Hudební či divadelní vystoupení 

Divadélko nebo hudební produkce děti vždy zaujmou. Ať už se jedná o přestavení na pódiu nebo jsou herci součástí prostoru, vždy upoutají plnou pozornost.

Oblíbeným zpestřením je také klaun nebo kouzelník. Kromě kouzel, triků a vtipných scének vyrábí dětem zvířátka z balónků, fouká obrovské bubliny nebo je učí žonglovat.

Doprovodný program pro dětský den

Tvůrčí dílny jsou stále oblíbeným doplňkem hlavního programu. Tvořit se dá opravdu ze všeho. My se snažíme, aby dílny vždy korespondovaly s tématem akce. 

Doporučujeme také zařadit aktivitu pro dospělé. Ti se často bezprostředně zapojují do her pro děti, ale pokud je nějaká činnost určena přímo pro ně, zapojí se mnohem více lidí a bývají stejně nadšení jako děti.

Děti milují také malování na obličej, pletení copánků nebo přírodní tetování.

Něco na zub a prostor pro nejmenší

K úspěšnému dětskému dni patří také chutné občerstvení. I to volíme podle celkového zaměření akce. Například námořnickému dni vévodí dobroty s ikonickými vlaječkami, lákavě upravené mísy ovoce a zeleniny a pití si děti samy nalévají ze stylového soudku. 

Občerstvení objednáme hromadně pro všechny účastníky nebo zajistíme stánky s občerstvením, kde si účastníci zakoupí jídlo a pití na své náklady.

Doporučujeme myslet také na nejmenší návštěvníky, kteří se ještě nemohou zúčastnit programu. Připravujeme pro ně koutek, kde mohou maminky v klidu přebalit a nakojit či nakrmit. Vybavení dětského koutku můžete zapůjčit samostatně.

Mohlo by Vás zajímat
detsky den

Zapojte dobrovolníky a užijte si komunitní den.   Chcete si u vás ve firmě udělat Family day, ale máte omezený rozpočet?  Přinášíme vám návod, jak…

Dvě královny

V posledních letech je trendem vracet se k lidovým tradicím a obyčejům. Je to totiž osvědčený způsob, jak se naladit na klidnější rytmus života v…

Rytíři a princezny

Dětské dny a Family days jsou nejzábavnější, když jsou uspořádané v jednom tématu. Jednotící téma děti vtáhne do aktivit a jejich fantazie je přenese do…

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě