0
Menu

Jaká je moje motivace a co očekávám od Equal Pay Day mentoringu?

IMG_5567

Děkujeme Veronice Pešatové za upřímný příspěvek o tom, proč je pro ní mentoring důležitý.

Mentoring je dobrá příležitost, jak se setkat se zajímavými lidmi a mít možnost vyslechnout si jejich příběhy, motivace a dozvědět se o překážkách, které museli překonat. Člověk má najednou pocit, že v tom vlastně není sám a k tomu se dozví ještě mnoho nového.

Mám také pár svých snů a chtěla bych se k nim návštěvou mentoringu posunout o trochu blíž. Jelikož si myslím, a párkrát se mi to i potvrdilo, že předávání zkušeností a vzájemné propojování, je jedna z nejpřínosnějších metod a cest, jak se osobně rozvíjet a směřovat správným směrem.

Především bych se chtěla seznámit s novými lidmi, vyslechnout si jejich příběhy a názory. Také bych touto cestou ráda získala možné kontakty na pracovní spolupráci, další vzdělávání nebo jen tak ze sympatie. Chtěla bych získat i nějaké inspirace, kterých zde bude určitě mnoho.

Od Equal Pay Day mentoringu očekávám profesionální přístup, jelikož má tato konference dlouholetou tradici. Dále pak inspirativní, motivující vedení diskuzí zúčastněných mentorek. Především bych ale chtěla získat novou zkušenost, která mě posune dál a pozitivně namotivuje do budoucna.

Je tu také zajištěný dětský koutek a tak nemusím řešit hlídání pro svoji nejmladší dceru, což je pro mě opravdu velká pomoc.

Aktualizace 2019

Veronika úspěšně nastartovala svou kariéru a je nyní projektovou manažerkou Akcelerátoru VŠEM.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě