Dětský koutek Rossmánek na akci FESTIVAL EVOLUTION

Dětský koutek Rossmánek na akci FESTIVAL EVOLUTION

Datum: 23. 03. 2018 - 25. 03. 2018
Čas: 10:00 - 19:00

Místo: Výstaviště Holešovice

FESTIVAL EVOLUTION – vše, co jste chtěli vědět o zdraví a zdravém životním stylu, zodpoví Festival Evolution.

Festival Evolution se na jaře koná již počtrnácté! Najdete zde opět vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Čeká vás množství tipů, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

V březnu se představí více než 400 vystavovatelů z pěti obvyklých okruhů – BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ. Najdete zde nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Během tří dnů na 7 pódiích vystoupí téměř 200 účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Na akci nezapomeňte vzít své děti s sebou. Je pro ně přichystán bohatý festivalový program, a pokud si budete chtít chvilku odpočinout bez dětí, rádi je pohlídáme a zabavíme v našem dětském koutku.

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK pod garancí Baby Office nabízí:mobilni

  • Dětský, relaxační a kojicí koutek
  • hlídání dětí od 2 let  ZDARMA
  • tvůrčí dílna – výrobky z recyklovaných materiálů
  • Zábavný eko program pro děti

 

V našem hlídacím dětském koutku se rádi postaráme o vaše ratolesti a vy můžete navštívit bohatý doprovodný program nebo si můžete společně s dětmi odpočinout v relaxační zóně se sedacími Tuli vaky. Maminky s nejmladšími mohou využít zázemí pro kojení i přebalování – jednorázové plenky k dispozici zdarma.

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o.

DOPLŇKOVÝ PROGRAM V DĚTSKÉM KOUTKU ROSSMÁNEK 24.3.2018:

15 – 17 hod. OBRÁZKY NA OKNO

Pokud navštíví děti náš dětský koutek sobotní odpoledne, potkají se tu s Vlastou z PlayDay. Ta s dětmi bude vyrábět sloupávací obrázky, které se dají umístit na sklo, např. na okno. K dispozici budou mít děti hodně předloh pro tvoření na téma jaro, ale také pohádky.

Součást tvoření je také pastelková část – cvičení správného držení pastelky a uvolnění ruky, trénování objektové paměti. Děti se zabaví a odnesou si hezké obrázky na památku s sebou domů.

Čas konání: od 15 do 17 hod.

Vstup zdarma. Účast na programu je dobrovolná.

Během celého veletrhu budou mít děti možnost vyzkoušet si zábavně vzdělávací novinku – originální české Fantastické karty od IMAGLEE:

https://www.facebook.com/fantastickekarty/

http://imaglee.com/

 

 

Více informací o akci naleznete na www.festivalevolution.cz

 

 

 logoFE

 

 

 

 

 


Komentáře

Okomentuje příspěvek