0
Menu

Dětský koutek Rossmánek na akci FESTIVAL EVOLUTION – online tvoření

Dětský koutek Rossmánek na akci FESTIVAL EVOLUTION - online tvoření

Datum: 09. 04. 2021 - 10. 04. 2021
Čas: 10:00 - 18:00

Místo: Výstaviště Holešovice

FESTIVAL EVOLUTION  vše, co jste chtěli vědět o zdraví a zdravém životním stylu, zodpoví Festival Evolution, letos ONLINE – online je i náš dětský koutek 🙂

Zveme vás jménem pořadatele: Festival se tentokrát uskuteční ve zbrusu novém virtuálním prostředí a společně můžeme vyzkoušet možnosti online platformy.

Protože se na vás těšíme a chybí nám setkávání s vámi, využijeme všech dostupných technických možností, aby byl festival podle vašeho gusta. Můžete se tak těšit nejen na stánky vystavovatelů, ale také na bohatý festivalový program (tentokrát s překvapením). Abychom se s vámi mohli potkat alespoň virtuálně, budeme vám všichni k dispozici online, takže můžete chatovat, vybírat, nakupovat, ptát se, navštívit poradny, soutěžit nebo si zajít na přednášky.

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK online pod garancí Baby Office nabízí:

Popis není dostupný.V našem online dětském koutku najdete nápady a zábavu na doma pro Vaše děti. Tvůrčí dílny z doma dostupných materiálů nabízejí videonávody o délce cca 60 minut, během kterých mohou děti tvořit. Dále jsou k dispozici fotonávody a šablony pro tvoření ke stažení i na pozdější využití. Vhodné pro děti od 3 let. Hezkou zábavu Vám přejí Baby Office, s.r.o. a ROSSMANN, spol. s r.o.

Vstup na festival zdarma zde: https://festivalevolution.online/

 

EXPO se stánky vystavovatelů – přístup zdarma
Své produkty a služby představí vystavovatelé v sekcích Bio styl, Zdraví, Eco world, Alternativa a Osobní rozvoj.

Festivalový program – zpoplatněný přístup
Prožijete dva dny doslova nabité programem, ve kterém svá témata představí více než 60 českých a zahraničních osobností ve 4 sálech. Čeká vás celkem 68 hodin programu. – více najdete zde: https://www.festivalevolution.cz/cz/pro-navstevniky/ 

 


OHLÉDNUTÍ ZA MINULÝM ROČNÍKEM:

Opět zde najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Čeká vás množství tipů, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Najdete zde nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení připravujeme také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Na akci nezapomeňte vzít své děti s sebou. Je pro ně přichystán bohatý festivalový program, a pokud si budete chtít chvilku odpočinout bez dětí, rádi je pohlídáme a zabavíme v našem dětském mobilním koutku. Maminky s nejmladšími mohou využít zázemí pro kojení i přebalování – jednorázové plenky k dispozici zdarma.

DĚTSKÝ KOUTEK ROSSMÁNEK pod garancí Baby Office nabízí:mobilni

  • Dětský, relaxační a kojicí koutek
  • hlídání dětí od 3 let  ZDARMA (mladší po dohodě)
  • tvůrčí dílna – výrobky z recyklovaných materiálů

 

Dětský koutek podporuje společnost ROSSMANN, spol. s r. o.

Více informací o akci naleznete zde.

Fotoreportáž z minulého Festivalu Evolution.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě