0
Menu

Proč vyrazit na Festival Evolution?

Od pátku 23. března do neděle 25. 3. proběhl již 14. ročník veletrhu zdraví a osobního rozvoje na Výstavišti v Holešovicích. Už při vstupu čekala na návštěvníky řada lákavých stánků.

Náš dětský koutek Rossmánek nabídl možnost přebalení a nakojení nejmenších dětí. Děti od 2 let jsme hlídali bez rodičů. V sobotu si děti vyráběly obrázky na okno s Vlastou z PlayDay.

Aktivity pro děti

Bistro Krmelec připravuje otevření nové restaurace na podzim 2018. Na Festivalu si děti vyzkoušely kurzy vaření.

Časopisy

Co nás ještě zaujalo?

Originální české oblečení pro děti i dospělé: Šijemeděte.cz a Vlněné oblečky.

Nezisková organizace Loono učí prevenci rakoviny a prostřednictvím kampaně #prsakoule. Kampaň #zijessrdcem učí, jak se o své srdce lépe starat. Na Festivalu bylo možné nechat si změřit tlak a zjistit, jak na tom jste.

Tierra Verde je český výrobce bio drogerie. Zaujaly nás menstruační kalíšky, bezobalová drogerie i ostatní produkty šetřné k životnímu prostředí. Stánek Nobilis Tilia je krásný už na pohled. Kosmetické produkty k rozvíjení harmonie a krásy jsou již 20 let vyráběny v krajině Českého Švýcarska.

Havlíkova apotéka patří k oblíbeným výrobcům kvalitní přírodní kosmetiky. Osobně využívám řadu Krásná paní. S potěšením jsme s kolegyní využily možnosti zkusit i další výrobky.

 

Hana Krejčí

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě