0
Menu

Soutěž Equal Pay Day – Chci nastartovat svůj projekt!

Ráda bych se zúčastnila úžasné akce Ženy sobě.  Sleduji akci již několik let, co jsem na rodičovské dovolené,  ale ještě jsem se nezúčastnila. Letos je ale ta pravá a vhodná doba, kdy bych se ráda zúčastnila. Uvažuji rozjet projekt pod názvem „Hrajeme si venku“, který přitáhne děti ven a nabídne tipy na hraní a hry venku. Pobyt venku je pro děti i dospělé velmi důležitý, zlepší se fyzická a psychická kondice a to jde ruku v ruce s lepším zdravím a náladou. 

A jak jsem k tomuto projektu přišla? Na rodičovské dovolené jsem pořádala hodně aktivit venku, jak sportovních tak hravých (strollering, lesní školka, závody kočárků, bojovky, kroužky) a tak to už byl jen krůček rozhodnout se, že bych to chtěla dělat dál a zkusit, zda mě to i uživí. A velice mě láká fakt, že by si člověk mohl v práci hrát. Organizovat akce pro děti je to nejlepší, co si dokážu představit.

Mám ale hodně otázek, zda je to správně zvolená aktivita, zda mě může uživit i po rodičovské dovolené, jak nastartovat projekt, jaké by mohly nastat překážky. Mentoring na Equal Pay Day mi přijde jako úžasná příležitost probrat s ženami již zkušenými v podnikatelské sféře můj další směr. Současně bych si vyslechla zajímavé příběhy, které mě mohou motivovat dál. Seznámení, inspirace a energie od dalších žen věřím, že mi otevře další obzory. Děkuji a těším se na zajímavá setkání.

Irena Šulcová

Aktualizace 2019

Projekt Hrajeme si venku Irena opravdu rozjela. Podívejte se na super stránky plné inspirací, jak dostat děti ven 🙂

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě