0
Menu

Celodenní workshop – PR a marketing

Celodenní workshop - PR a marketing

Datum: 20. 11. 2014
Čas: 09:00 - 17:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Celodenní workshop s odborníky! Zuzana a Jan Rybářovi vám osvětlí taje PR a Daniel Hagen s vámi probere marketing.

Buďte více vidět – PR se Zuzanou a Janem Rybářovými 9:00-12:00
Chcete o sobě a o tom, co děláte, dát vědět lidem, novinářům, odborné veřejnosti? Pak přesně pro vás je určen workshop Zuzany a Jana Rybářových, známých novinářů, lektorů a konzultantů.Během dvou šedesátiminutových bloků vás provedou řadou „tipů a triků“ z oblasti Public relations a online marketingu. Vysvětlí vám, jak dnes fungují média, i proč je důležité pochopit tajuplná sousloví jako Content marketing nebo SEO. Ale hlavně odpoví na otázku otázek, kterou si klade bezpočet lidí: „Jak to (možno-li svépomocí) udělat, aby se o mně a mé činnosti dozvěděli ti praví lidé?“

Co se dozvíte:

  • Jak dnes fungují média a jak se do nich dostat se svými tématy či produkty
  • Jak to udělat, aby vás „měl rád“ Google i Seznam a pomohly vám dostat se blíže k potenciálním klientům
  • Jak ještě lépe používat sociální média

Co si zkusíme v praxi:

  • Najdeme na vás to, co je skutečně pro média zajímavé
  • Zpracujeme to v dobrou tiskovou zprávu
  • Najdeme kontakty na správná média
  • Vybudujeme si s médii dobré dlouhodobé vztahy
  • Ukážeme si, jaký typ online marketingu by pro vás fungoval
  • Zodpovíme si, co můžete svépomocí udělat zlepšení vašich stránek

Zkrátka: Pomůžeme vám být více vidět…

Jan Rybář, novinář (PhDr v mezinárodních vztazích, MLitt v žurnalistice ve Skotsku), 13 let v MF DNES (zahraniční oddělení), fotograf (vítěz Czech Press Photo), autor několika úspěšných knih. V současnosti mediální konzultant a ředitel kreativní agentury Amaze.cz.

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultantka a novinářka zaměřující se na lifestyle a cestovatelský sektor, dříve šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes šéfredaktorka portálu MalýDobrodruh.cz, redaktorka rubriky Cestování s dětmi v pořadu Sama doma České televize, Rádia Junior a externí spolupracovnice dalších médií.

Praktický MARKETING – workshop nejen pro malé podnikatele s Danem Hagenem – 14:00 – 17:00
– přineste si svoje propagační materiály, vizitky, letáky a přijďte si popovídat o vlastních projektech a načerpat příklady z praxe.

Daniel Hagen pracuje v marketingu více než 20 let. Jeho hlavní doménou je cestovní ruch a služby pro koncové uživatele. Má za sebou desítky úspěšných projektů. Je majitelem firmy Dutch Masters, která nabízí pronájem lodí v Holandsku a v současné době vede pro Magistrát projekt oživení pražských náplavek. Více o Danovi na jeho blogu.

Cena celodenního workshopu je 980 Kč.

Hlídání dětí – 100 Kč/hod. případné slevy dle ceníku. V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a věk dítěte.

Klienty prosíme o úhradu kurzu předem na účet 3208263399/0800 nejpozději 5 pracovních dnů před konáním kurzu. Do poznámky uveďte název kurzu a jméno účastníka. Storno podmínky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě