0
Menu

Zábavný balíček pro děti

Jak zaměstnat děti na svatbě nebo jiné společenské události

Známe to všichni dobře. Svatba, velká událost, sešlost mnoha dospělých, ale i dětí. Zatímco dospělí se baví, jsou dojatí, děti se často nudí a tím pádem také zlobí. Pokud zrovna chystáte veselku nebo budete hosté na svatbě, určitě se vám budou hodit tipy, jak děti zabavit.

Přečtěte si také: 7 tipů, jak zabavit děti na svatbě

Často stačí málo, není potřeba vymýšlet nic okázalého. Děti obvykle baví to „nejjednodušší“. Připravte „Zábavný balíček“, do kterého připravíte nejoblíbenější dětské aktivity. Balíček můžete obměňovat podle věku dětí nebo typu akce.

 

Bubliny, zábava, která nikdy nekončí

Možná si říkáte, že obyčejný bublifuk nemůže děti bavit dlouho. Jedno dítě si s bublinami bude hrát chvíli a ještě s vaší asistencí. Ale více dětí se dokáže perfektně zabavit. A co teprve, když pořídíte hrací bublifuk, který stačí zmáčknout, a máte kolem sebe najednou desítky bublin. Není větší zábavy, než honit bubliny a té legrace, co u toho děti zažijí.

 

Loutky na prsty

Loutky na prsty

Tato hra zabaví spíše menší děti, ale i starší si s ní vyhrají, pokud jsou kreativní. Dají se jednoduše koupit v sadě, nebo si je můžete i sami vytvořit. A pak už stačí jen začít hrát prstové divadélko dle fantazie. A nebojte, děti se s nimi zabaví i bez dospělých.

 

Modelína Play Doh - zábava pro děti na dlouho

Modelína Play Doh

Modelína Play Doh patří mezi nejoblíbenější. Nabízí nespočet barev a různých tvořítek. Pravda, že děti s ní na svatbě mohou udělat trochu nepořádku, ale to přeci nevadí. Navíc modelína nebarví. Dejte dětem úkol třeba, kdo udělá lepší svatební dort a ti větší se mohou pokusit vyrobit z modelíny ženicha a nevěstu.

 

Kniha samolepek

Kniha se samolepkami – kam, které zvířátko patří

Knížky s tematickými samolepkami představují pro děti další skvělé dobrodružství. Co například zvířátka nebo jejich oblíbené kreslené hrdiny? Děti se navíc touto formou učí. Práce se samolepkami tříbí jejich jemnou motoriku i fantazii a to je ideální spojení, co říkáte?

 

Puzzle - zábava pro děti

Puzzle

Minipuzzle patří mezi nejoblíbenější zábavu pro děti všeobecně. Tato interaktivní hra baví děti i dospělé. A na svatbě nesmí chybět tematický obrázek ženicha a nevěsty, nebo například svatební kytice. 

Připravte si zábavný balíček předem a máte jistotu, že se děti na svatbě nudit nebudou.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě