603 564 243
EN
Menu

Hlídání dětí

Hlídáme děti ve firmách a na akcích pro dospělé, kde mají dospělí vlastní program. Děti zatím v bezpečném prostředí objevují svět. Využíváme osvědčené hračky a edukační pomůcky, se kterými se děti nejen zabaví, ale také rozvíjejí.

Hlídání dětí na akcíchPři hlídání dětí se snažíme děti nejen zabavit, ale i vzdělávat. Dbáme na jejich zdravý rozvoj, při delším hlídání delším zařazujeme pohybové prvky. Pokud to místo hlídání dovoluje, chodíme s dětmi ven. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu.

Věk dětí, které hlídáme

  • od 6 měsíců individuálně (1 chůva na 1 dítě)
  • od 2 let ve skupince na uzavřených akcích (1 lektor až pro 5 dětí v jeden okamžik) 
  • od 3 let ve skupince na veřejných akcích (1 lektor až pro 5 dětí v jeden okamžik), pokud se nedohodneme s pořadatelem jinak. 

Z bezpečnostních důvodů je minimální počet lektorů pro skupinku 2 osoby.

Příklad hlídání ve skupině dětí od 3 let na veřejné akci: 2 lektoři mohou po dobu 8 hodinové akce hlídat až 80 dětí, pokud se děti střídají po jedné hodině, nebo 10 dětí s celodenním programem včetně vycházky.

Místo hlídání dětí

Hlídání dětí probíhá v uzavřeném prostoru. Bez uzavřeného prostoru není možné děti hlídat. Malé děti se často rozhodnou, že nutně potřebují hledat maminku nebo tatínka a stačí opravdu několik sekund a dítě je pryč. 

Také je potřeba, aby místnost, kde jsou děti, byla dostatečně větraná, pokud se jedná o interiérové akce.

Umístění dětského koutku s vámi budeme rádi osobně konzultovat a sdílet s vámi naše bohaté zkušenosti. Naše návrhy vycházejí z praxe a zohledňují věk a potřeby dětí, typ akce či zapojení návštěvníků akce.

Mohlo by Vás zajímat

Internet je zahlcen návody na výchovu šťastných dětí. Odborníci nám radí, jak se k dítěti chovat. Obchodníci nám nabízejí hračky a kurzy, které zaručeně zvýší IQ…

Děti jsou vystaveny stresu stejně jako dospělí. Zvláště pro velmi citlivé jedince je důležité, aby měly dostatek prostoru pro ztišení a relaxaci. Zkuste s nimi…

Díky slevě na dani zaplatí stát v roce 2018 miniškolku za Vás až do výše 12 200 Kč. I za rok 2018 si budete moci…