603 564 243
EN
Menu

Hlídání dětí

Hlídáme děti ve firmách a na akcích pro dospělé, kde mají dospělí vlastní program. Děti zatím v bezpečném prostředí objevují svět. Využíváme osvědčené hračky a edukační pomůcky, se kterými se děti nejen zabaví, ale také rozvíjejí.

Hlídání dětí na akcíchPři hlídání dětí se snažíme děti nejen zabavit, ale i vzdělávat. Dbáme na jejich zdravý rozvoj, při delším hlídání delším zařazujeme pohybové prvky. Pokud to místo hlídání dovoluje, chodíme s dětmi ven. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu.

Věk dětí, které hlídáme

  • od 6 měsíců individuálně (1 chůva na 1 dítě)
  • od 2 let ve skupince na uzavřených akcích (1 lektor až pro 5 dětí v jeden okamžik) 
  • od 3 let ve skupince na veřejných akcích (1 lektor až pro 5 dětí v jeden okamžik), pokud se nedohodneme s pořadatelem jinak. 

Z bezpečnostních důvodů je minimální počet lektorů pro skupinku 2 osoby.

Příklad hlídání ve skupině dětí od 3 let na veřejné akci: 2 lektoři mohou po dobu 8 hodinové akce hlídat až 80 dětí, pokud se děti střídají po jedné hodině, nebo 10 dětí s celodenním programem včetně vycházky.

Místo hlídání dětí

Hlídání dětí probíhá v uzavřeném prostoru. Bez uzavřeného prostoru není možné děti hlídat. Malé děti se často rozhodnou, že nutně potřebují hledat maminku nebo tatínka a stačí opravdu několik sekund a dítě je pryč. 

Také je potřeba, aby místnost, kde jsou děti, byla dostatečně větraná, pokud se jedná o interiérové akce.

Umístění dětského koutku s vámi budeme rádi osobně konzultovat a sdílet s vámi naše bohaté zkušenosti. Naše návrhy vycházejí z praxe a zohledňují věk a potřeby dětí, typ akce či zapojení návštěvníků akce.

Mohlo by Vás zajímat

Děti jsou vystaveny stresu stejně jako dospělí. Zvláště pro velmi citlivé jedince je důležité, aby měly dostatek prostoru pro ztišení a relaxaci. Zkuste s nimi…

Díky slevě na dani zaplatí stát v roce 2018 miniškolku za Vás až do výše 12 200 Kč. I za rok 2018 si budete moci…

Internet je zahlcen návody na výchovu šťastných dětí. Odborníci nám radí, jak se k dítěti chovat. Obchodníci nám nabízejí hračky a kurzy, které zaručeně zvýší IQ…