0
Menu

Pavel Ovesný – tvoří weby, lektoruje a píše

pavel-ovesny

Pavel Ovesný za sebou má hodně pestrou profesní dráhu. Začínal v Rádiu Strahov, později Akropolis, 10 let vedl internetový hudební časopis Freemusic.cz, později pak další hudební web Xplaylist.cz. Kromě psaní a editovaní textů také vyzkoušel, jaké je to vydat cédéčko nebo organizovat koncerty.

Na způsob obživy povýšil i další ze svých hobby – tvorbu webových stránek, kde se snažil zůstat při vybírání zakázek věrný živnostníkům, malým firmám a také projektům ze světa kultury a neziskovek. Na „síti“ je už 15 let a stihl realizovat okolo 150 webových projektů. Kromě samotného vytváření webových stránek svým klientům pomáhá s obsahovou strategií a internetovým marketingem.

Poslední 3 roky pořádá kurzy na Naučmese, kterými prošlo přes 1000 účastníků. Své zkušenosti z 12 let na volné noze sdílí v kurzu Punkové podnikání a Osobní značka. Na toto téma také píše blog, své tipy a články sdílí také na Facebooku a Twitteru.

Je velkým propagátorem veganství. Pořádá  kurz Veganství pro zelenáče a založil web Vegmania.cz, kde pravidelně publikuje články, recepty a tipy na restaurace a prodejny.

V Baby Office Pavel povede kurz Můj první web ve WordPressu aneb WordPress pro zelenáče, na který můžete přijít 18. 1. od 9 do 13.30 nebo 2. 2. od 17.30 do do 21.30.

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě