EN
0
Menu

Nebojte se čerta … ani mikulášských akcí

Mikulášská družina Baby OfficeSoučasná doba není jednoduchá, ale my věříme, že je důležité neztrácet optimismus a udržovat se v dobré fyzické i psychické kondici. Prostředkem k tomu jsou i naše akce, které pomáhají stabilizovat tým, přinášejí relax a utužují vztahy.

My v Baby Office pořádáme eventy odpovídající aktuálním vládním a hygienickým opatřením. Jsme schopni se přizpůsobit situaci takřka ze dne na den.

Co doporučujeme?

V interiéru je vhodné zajistit aktivity, které rozptýlí návštěvníky po větším prostoru. Pro tento účel se hodí tematická stezka se zábavnými úkoly, kde na konci čeká účastníky vánoční odměna. 

Připravili jsme také variantu v exteriéru formou outdoorové hry. Sraz a cíl je u firmy nebo v jiné části města. Týmy plní úkoly, luští šifry a objevují tajemství ukrytá v ulicích. Pro exteriérovou variantu můžeme zajistit i zázemí v podobě stanu a ohřívače. Jako občerstvení se hodí horký čaj, punč nebo svařené víno a cukroví nebo jednohubky. 

Mikulášské balíčky

Nově nabízíme také akce pouze pro dospělé: vánoční tvořivé, relaxační nebo zážitkové workshopy. 

Další možností je uspořádat prodejní jarmark.

Rušíte svoje společná setkání úplně? Máme pro vás mikulášské a vánoční balíčky plné tvoření na volné vánoční dny pro děti. Kreativní balíčky jsme přichystali i pro dospělé. Setkání rodin můžete uspořádat v klidnějším čase, třeba jako novoroční setkání či únorový karneval o masopustu.

Hana Müllerová

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě