603 564 243
EN
Menu

Prodejní jarmark dotvoří sváteční atmosféru

Zorganizujeme prodejní jarmark ve firmě, obci nebo městské části. Vybereme osvědčené lokální výrobce skvělých produktů, takže si návštěvníci budou moci zakoupit kvalitní produkty a zároveň podpořit tuzemské podnikatele. 

 

Jarmarky k nejrůznějším příležitostem pořádáme u nás v Baby Office už od počátku našeho fungování. Naši klienti a spolupracovníci vítají možnost nakoupit si zajímavé originální produkty. My zase vítáme možnost podpořit české výrobce a podnikatele.

Jak takový jarmark uspořádat?

  1. Stanovení termínu. Zvláště před Vánocemi bývají prodejci velmi aktivní, takže čím dříve termín stanovíte, tím lepší budete mít výběr. Pozor, ať se vám termín nekryje s některými většími akcemi.
  2. Výběr prodejců. Měl by být zastoupený různý sortiment od klasických vánočních dárečků, drobných dekorací až po jídlo, oblečení a hračky pro děti. 
  3. Rozvržení stánků. Zvolte vhodné prostory. Nám se osvědčila kombinace umístění prodejců na chodbách i v zasedacích místnostech. Jako stánek poslouží větší stůl, kde si prodejce rozloží své zboží. Myslete na to, aby vedle sebe nebyly konkurenční firmy.
  4. Komunikace s prodejci. V předstihu vše s prodejci domluvte. Ujistěte se, že mají všechny potřebné informace.
  5. Propagace akce. Nezapomeňte na akci opakovaně pozvat všechny zaměstnance a jejich rodiny, přátele nebo klienty.
  6. Doprovodný program. K jarmarku můžete přidat doprovodné aktivity. Pro děti obstarejte například tvůrčí dílny nebo divadélko. Pro ženy možnost líčení nebo fotokoutek.

Organizace jarmarku a doprovodného programu

Líbí se vám myšlenka jarmarku ve vaší firmě, ale nemáte kapacitu na jeho realizaci? Rádi pro vás jarmark včetně doprovodného programu zorganizujeme.