603 564 243
Menu

Mikulášské a vánoční balíčky pro děti

Novinka pro rok 2022 je tady: 

Balíčky plné mlsání i tvoření potěší všechny kluky i holky. Připravili jsme je ve 3 cenových variantách. V pytlíčku s mašlí najdou děti omalovánky nebo adventní sešitek, sušené ovoce, čokoládovou figurku nebo perníček.

Mikulášské balíčkyMikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všichni. Pro menší děti je lepší nechat balíček za oknem nebo mu Mikuláše, anděla a čerta ukázat na mikulášské akci. Tam se může držet v pozadí, a navíc ostatní děti pomáhají překonat úzkost a podpořit sebedůvěru.

Mikulášská nadílka nemusí být jen o sladkostech, kterých mají dnes děti všude plno. Potěší také drobná hračka, hlavolam nebo třeba vzkaz od mikuláše.

My přidáváme do mikulášských balíčků vždy něco tvořivého a dobroty volíme ve zdravější variantě. Rodiče a učitelé oceňují nápaditost a originalitu našich balíčků. Děti zase milují překvapení, která vždy netrpělivě očekávají.

„Děkujeme za krásné mikulášské balíčky, opravdu měly obrovský úspěch. Balíčky jsou velice zajímavé a nápadité,“ píše paní ředitelka z MŠ Stará Lysá.

„Mikulášské balíčky měly velký úspěch. Ocenili jsme krásný sáček a mně osobně se líbilo, že nebyl plný čokolády a bonbónů, kterých děti dostanou hodně. Ocenila jsem kreativitu – zdravější mlsání, dáreček k dotvoření a andělský dopis,“ napsala paní ředitelka MŠ z Doubravčic.

Podobných referencí přišla celá řada.

Betlém

 

 

 

Komentáře