0
Menu

Mikulášské a vánoční balíčky pro děti

Mikulášské balíčkyMikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všechny. 

Pro menší děti je lepší nechat balíček za oknem nebo mu Mikuláše, anděla a čerta ukázat na mikulášské akci. Tam se může dítě držet v pozadí, a navíc ostatní děti pomáhají překonat úzkost a podpořit sebedůvěru.

Dárky od Mikuláše nejsou jen o sladkostech, kterých mají dnes děti všude plno. Co by měl podle nás obsahovat mikulášský balíček?

  • drobná hračka, hlavolam nebo tvůrčí aktivita
  • kvalitní čokoláda, perníček, křížaly nebo jiné sušené ovoce 
  • vzkaz od Mikuláše v podobě šifry
  • sešit hádanek a kvízů

Nabídka pro rok 2023

Naše balíčky plné mlsání i tvoření potěší všechny kluky i holky. Rodiče a učitelé zase oceňují nápaditost a originalitu. Připravili jsme je ve 3 cenových variantách. V pytlíčku s mašlí najdou děti omalovánky nebo adventní sešitek, sušené ovoce, čokoládovou figurku nebo perníček.

Dárkové balíčky k různým příležitostem

Balíčky připravujeme vždy i pro jiné příležitosti

  • Ve Velikonočním balíčku najdou děti tvoření s velikonoční tematikou, zdravé mlsání a knížku s úkoly a hádankami.
  • Halloweenské balíčky mohou obsahovat strašidelnou roztomilost pro menší děti nebo kreativní skládačku pro starší, mlsání a knížku s úkoly a hádankami. 

Reference

„Děkujeme za krásné mikulášské balíčky, opravdu měly obrovský úspěch. Balíčky jsou velice zajímavé a nápadité,“ píše paní ředitelka z MŠ Stará Lysá.

„Mikulášské balíčky měly velký úspěch. Ocenili jsme krásný sáček a mně osobně se líbilo, že nebyl plný čokolády a bonbónů, kterých děti dostanou hodně. Ocenila jsem kreativitu – zdravější mlsání, dáreček k dotvoření a andělský dopis,“ napsala paní ředitelka MŠ z Doubravčic.