603 564 243
Menu

Mikulášské a vánoční balíčky pro děti

Mikulášské balíčkyMikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všichni. Pro menší děti je lepší nechat balíček za oknem nebo mu Mikuláše, anděla a čerta ukázat na mikulášské akci.

Mikulášská nadílka nemusí být jen o sladkostech, kterých mají dnes děti všude plno. My připravujeme balíčky s tvořením a zdravým mlsáním.  

Rodiče a učitelé oceňují nápaditost a originalitu našich balíčků. Děti zase milují překvapení, která vždy netrpělivě očekávají. 

Mikulášská nadílka v roce 2021

BetlémNení sice jisté, zda se budou moci letos konat mikulášské akce, ale mikulášské balíčky jsou jisté. Připravili jsme pro vás nový koncept. Děti dostanou ozdobenou krabičku, ze které si vyrobí betlém, vystřihnou a vybarví betlémské postavy, doplní dřevitou vlnou a nádherný autentický betlém je na světě.

Mikulášské krabičky nabízíme ve 3 variantách: základní, standardní a rozšířené. V základní variantě je betlém se 3 postavičkami, adventní sešítek a popisovač, ve standardní variantě je 9 betlémských postav, gumové medvídky slazené stévií, a v rozšířené verzi 12 postav a kromě medvídků ještě navíc perníček ve tvaru komety. Minimální odběr je 10 ks. Dodání od začátku listopadu 2021.

 

Komentáře