0
Menu

Mikulášské a vánoční balíčky pro děti

Mikulášské balíčkyMikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všechny. 

Pro menší děti je lepší nechat balíček za oknem, nebo mu Mikuláše, anděla a čerta ukázat na mikulášské akci. Tam se může dítě držet v pozadí, a navíc ostatní děti pomáhají překonat úzkost a podpořit sebedůvěru.

Dárky od Mikuláše nejsou jen o sladkostech. Ideální je kombinace mlsání a tvoření.

Co zpravidla obsahují mikulášské balíčky?

  • drobná hračka, hlavolam nebo tvůrčí aktivita
  • kvalitní čokoláda, perníček, křížaly nebo jiné sušené ovoce 
  • sešit hádanek a kvízů, vánoční pohlednice, kapří šupina či vzkaz od Mikuláše

Nabídka pro rok 2023

I letos jsme připravili mikulášské balíčky pro všechny kluky i holky. Máme je ve 2 variantách, v ekologických znovupoužitelných obalech. V mikulášské nadílce najdou děti například omalovánky, vánoční sešitek, čokopřekvapení nebo perníček.

Dárkové balíčky k různým příležitostem

Balíčky připravujeme na míru i pro jiné příležitosti.

  • Ve velikonočním balíčku najdou děti tvoření s velikonoční tematikou, zdravé mlsání a knížku s úkoly a hádankami.
  • Halloweenské balíčky mohou obsahovat strašidelnou roztomilost pro menší děti nebo kreativní skládačku pro starší, mlsání a knížku s úkoly a hádankami. 

Reference

Rodiče a učitelé zase oceňují nápaditost a originalitu.

„Děkujeme za krásné mikulášské balíčky, opravdu měly obrovský úspěch. Balíčky jsou velice zajímavé a nápadité,“ píše paní ředitelka z MŠ Stará Lysá.

„Mikulášské balíčky měly velký úspěch. Ocenili jsme krásný sáček a mně osobně se líbilo, že nebyl plný čokolády a bonbónů, kterých děti dostanou hodně. Ocenila jsem kreativitu – zdravější mlsání, dáreček k dotvoření a andělský dopis,“ napsala paní ředitelka MŠ z Doubravčic.

 

 

 

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě