603 564 243
EN
Menu

Mikulášské a vánoční balíčky pro děti

Pro letošní mikulášskou nadílku jsme vyladili 2 produkty plné mlsání i tvoření. Mikulášské krabičky jsou vhodné pro tvořivé dílny i jako dárky. Děti dostanou krabičku, ze které si vyrobí betlém, vystřihnou a vybarví betlémské postavy, doplní dřevitou vlnou a nádherný autentický betlém je na světě.

Mikulášské sáčky jsou ideální dárek. V pytlíčku s mašlí najdou děti omalovánky nebo adventní sešitek, gumové medvídky bez cukru, čokoládovou figurku a ovocnou tyčinku.

Mikulášské balíčkyMikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všichni. Pro menší děti je lepší nechat balíček za oknem nebo mu Mikuláše, anděla a čerta ukázat na mikulášské akci. Tam se může držet v pozadí, a navíc ostatní děti pomáhají překonat úzkost.

Mikulášská nadílka nemusí být jen o sladkostech, kterých mají dnes děti všude plno. Snažíme se do našich balíčků přidat vždy něco tvořivého a dobroty volit ve zdravější variantě.  

Rodiče a učitelé oceňují nápaditost a originalitu našich balíčků. Děti zase milují překvapení, která vždy netrpělivě očekávají.

„Děkujeme za krásné mikulášské balíčky, opravdu měly obrovský úspěch. Balíčky jsou velice zajímavé a nápadité,“ píše paní ředitelka z MŠ Stará Lysá.

„Mikulášské balíčky měly velký úspěch. Ocenili jsme krásný sáček a mně osobně se líbilo, že nebyl plný čokolády a bonbónů, kterých děti dostanou hodně. Ocenila jsem kreativitu – zdravější mlsání, dáreček k dotvoření a andělský dopis,“ napsala paní ředitelka MŠ z Doubravčic.

Podobných referencí přišla celá řada.

Mikulášská nadílka v roce 2021

BetlémNení sice jisté, zda se budou moci letos konat mikulášské akce, ale mikulášská družina snad bude moci vyrazit do akce. A když ne, tak balíček může nechat Mikuláš za oknem.

Přejeme poklidné přípravy na Mikuláše a hodně energie v náročných dnech.

.

 

Komentáře