0
Menu

Lipa Learning

Jsme Lipa Learning. Vyvinuli jsme jedinečný systém vzdělávání předškolních dětí pomocí digitálních technologií. Naším cílem je přispět k tomu, aby každé dítě dostalo příležitost objevit a rozvíjet svůj jedinečný potenciál tím vůbec nejpřirozenějším způsobem – hrou.

Lipa se pyšní již 22 vzdělávacími aplikacemi ve 26 jazycích. Ale to není všechno. Nyní vám chceme představit Lipa Land – aplikaci pro všestranný rozvoj předškolních dětí. Tento dynamický svět plný her, příběhů a aktivit je bezpečným hřištěm pro každého malého objevitele a jeho rodinu. Aplikace spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství, které dětem pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro život.

Lipa Land obsahuje 30 vzdělávacích her, které svou obtížnost automaticky přizpůsobují individuálním potřebám a schopnostem dítěte a zároveň umožňují rodičům zjistit, jaké dělá jejich dítě pokroky. Nové dovednosti si pak mohou děti spolu se zbytkem rodiny procvičit ve více než 300 aktivitách na doma i na ven. Lipa Land je ale také místem plným kouzelných příběhů ze světa rytířů, čarodějů, pirátů a dalších obyvatel říše dětské fantazie. Lipa Land je jednoduše místem pro každého.

Vydejte se s námi do Lipa Landu – světa plného dobrodružství!

Pro více informací klikněte na naši webovou stránku www.lipalearning.com

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě