0
Menu

Fotoobrazy klenotem interiéru

Darujte to nejcennější: Krásné vzpomínky!

Příjemné vzpomínky dokážou zahřát i v třeskutých zimách, zázračně léčí špatnou náladu. A podle odborníků nám vzpomínání na hezké chvíle pomáhá se vypořádat s každodenními starostmi i většími problémy, které nás v životě čas od času potkávají. Existuje originální způsob, jak mít milované chvíle stále na očích a ještě si efektně zvelebit domov. Mluvíme o fotoobrazech, které jsou teď hitem. Zejména ty na malířských plátnech slaví u jejich majitelů i návštěv obrovské úspěchy.

Víte, jak fotoobrazy fungují?

obr4(1)Staletí platí, že malířská plátna jsou prostorem doslova magickým. Právě před nimi dodnes postáváme v němém úžasu nad tím, co největší umělci v historii lidstva dokázali vytvořit. Plátno totiž, aniž si to uvědomujeme, dokáže dát barvám i expozici obrazu vyniknout tak, jako žádný jiný podklad. Fotoobrazy na plátně tak mohou výjimečným způsobem rozzářit váš interiér, stát se doslova klenotem vašeho domova.

Nejlepší motiv? Ten váš…
To, co bude zdobit plátno (nebo jiný podklad na přání zákazníka), je jen na vás.

Může to být momentka z rodinné dovolené, obrázek krásného místa, kde jste byli s někým, na kom vám záleží, snímek rodiny nebo třeba „oprášený“ snímek prarodičů ze starého fotoalba.

Nobr2(1)áš tip: V době digitálních fotografií často sami nevíme, jaké poklady se nám na paměťových kartách a v počítačích ukrývají. Udělejte si chvilku a projděte si fotoalba. Nejspíš najdete mnohem více úchvatných motivů, než byste čekali.

Rozměry bez omezení

Obrovskou výhodou fotoobrazů je přizpůsobení velikosti plátna přání zákazníka. Možnosti jsou takřka neomezené. Tím pádem můžete využít prakticky jakýkoliv prostor v interiérů, nemusíte dělat kompromisy.

Náš tip: Vyberte místo, kde obraz vynikne. Buď tím, že bude na zdi samostatně a jednobarevné okolí ho vytáhne do prostoru, nebo tím, že bude umístěn na skutečně nezvyklém místě…

Skvělá kvalita
obr6(1)Není třeba se obávat, že by kvalita tisku na plátno nebyla tak dobrá jako na papír. Kdepak! Výsledné provedení je srovnatelné a navíc, plátno oproti papíru nabízí využití i hran, čímž vznikne zajímavý 3D objekt.

Něco navíc: Plakáty, samolepky nebo desky
Fotoobrazy nabízejí i další možnosti. Můžete si nechat vytisknout kvalitní plakát s vynikajícími přirozenými barvy v prakticky jakékoliv velikosti nebo třeba samolepku se svým motivem. Stále oblíbenější je také vaši fotografii nalepit na desku z PVC. Takovým způsobem lze vytvořit třeba i panoramatický obraz.

Kde si objednat fotoobraz?
Vše můžete zařídit z pohodlí svého domova, dokonce i na cestách. Vše můžete zařídit na www.obrazyplakaty.cz, kde si vyberete velikost a provedení obrazu, nahrajete fotografii a jednoduše počkáte, než vám vše přijde poštou… Ušetříte tak peníze i čas.

Dárek (nejen) pro děti:
omalovankyOmalovánky na malířském plátně

Pořád ještě přemýšlíte, čím o Vánocích překvapit děti, ale i maminku, babičku, tetičku…? Zkuste novinku, která bude hitem letošních svátků. Jedná se vlastně o omalovánku ve formátu 30 x 30 cm na malířském plátně, které je již napnuté na dřevěném rámu. Tu děti jednoduše vybarví akrylovými nebo temperovými barvami. Krásná vzpomínka, na kterou budou hrdé i děti (nemluvě o tom, že je na čas zabavíte) je na světě.

Objednávejte na www.obrazyplakaty.cz.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě