603 564 243
EN
Menu

Kreativní balíčky pro děti

Připravujeme kreativní balíčky plné tvoření a dobrot pro každou příležitost. Balíčky jsou vhodné jako dárek nebo pro společné tvoření ve školce.

#

Hravé učení

Děti se nenásilnou formou učí o významných událostech

#

Inspirace

Přinášíme nápady na tvoření rodičům i učitelům

#

Zvyky a tradice

Přibližujeme dětem zábavnou formou lidové zvyky a obyčeje

#

Pro každou příležitost

Možno využít ke společnému tvoření nebo jako dárek

Tvořivé balíčky jsou vhodné pro práci s dětmi ve školce nebo v družině, je možné je využít i jako dárek pro domácí použití nebo tvoření při společném on-line vysílání.

Tvoření s dětmiKaždý balíček obsahuje pracovní list pro dospělou osobu, která dětem vysvětlí proč se daný svátek slaví. V balíčku je vždy něco na tvoření, malá sladkost a hádanky nebo úkoly přizpůsobené věku dětí.

Balíčky od Tří králů až po Velikonoce

Jaké významné události nás čekají v prvním čtvrtletí? Naše tematické balíčky provedou děti zimním obdobím a pomohou jim připravit se na jaro a na nejdůležitější křesťanský svátek – Velikonoce. Podívejte se na bližší informace.

Další témata 

Připravujeme i témata na další části roku: Apríl – 1. duben, pálení čarodějnic a filipojakubská noc, 1. máj a jiné.

Můžeme připravit i balíčky na míru. 

Mohlo by Vás zajímat
Tvořivý balíček Velikonoce

Balíčky jsou určené ke kreativnímu tvoření a povídání ve skupinách nebo samostatně. Je možné je využít jako dárek. Každý balíček obsahuje Inspirovník (knížečku s úkoly…

Mikulášské balíčky

Naše mikulášské balíčky obsahují zábavné tvoření i zdravé mlsání. Tyto balíčky jsme připravovali v roce 2020. Pro rok 2021 chystáme novou variantu. Čertovský balíček  Tajná…