603 564 243
Menu

Kreativní balíčky pro děti

Připravujeme kreativní balíčky plné tvoření a dobrot pro každou příležitost. Balíčky jsou vhodné jako dárek nebo pro společné tvoření ve školce.

#

Hravé učení

Děti se nenásilnou formou učí o významných událostech

#

Inspirace

Přinášíme nápady na tvoření rodičům i učitelům

#

Zvyky a tradice

Přibližujeme dětem zábavnou formou lidové zvyky a obyčeje

#

Pro každou příležitost

Možno využít ke společnému tvoření nebo jako dárek

Tvořivé balíčky jsou vhodné pro práci s dětmi ve školce nebo v družině, je možné je využít i jako dárek pro domácí použití nebo tvoření při společném on-line vysílání.

Tvoření s dětmiKaždý balíček obsahuje pracovní list pro dospělou osobu, která dětem vysvětlí proč se daný svátek slaví. V balíčku je vždy něco na tvoření, malá sladkost a hádanky nebo úkoly přizpůsobené věku dětí.

Balíčky od Tří králů až po Velikonoce

Jaké významné události nás čekají v prvním čtvrtletí? Naše tematické balíčky provedou děti zimním obdobím a pomohou jim připravit se na jaro a na nejdůležitější křesťanský svátek – Velikonoce. Podívejte se na bližší informace.

Další témata 

Připravili jsme KRABICE RADOSTI, vhodné jako dárečky pro den dětí, na konci školního roku nebo pro rozloučení se školkou.

Můžeme připravit i balíčky na míru. 

Mohlo by Vás zajímat
Krabice radosti

V době, kdy nám pandemie znemožnila pořádání akcí, jsme začali vymýšlet alternativní produkty. Snažili jsme se navázat na úspěch našich mikulášských balíčků smysluplným dárkem pro…

Tvořivý balíček Velikonoce

Balíčky jsou určené ke kreativnímu tvoření a povídání ve skupinách nebo samostatně. Je možné je využít jako dárek. Každý balíček obsahuje Inspirovník (knížečku s úkoly…

Mikulášské balíčky

Mikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všichni. Pro menší…