603 564 243
Menu

Kreativní balíčky pro děti

Kreativní balíčky plné tvoření a dobrot připravíme pro každou příležitost. Balíčky jsou vhodné jako dárek nebo pro společné tvoření. Balíčky připravujeme na míru nebo si můžete vybrat z připravených variant.

#

Hravé učení

Děti se nenásilnou formou učí o významných událostech

#

Inspirace

Přinášíme nápady na tvoření rodičům i učitelům

#

Zvyky a tradice

Přibližujeme dětem zábavnou formou lidové zvyky a obyčeje

#

Pro každou příležitost

Možno využít ke společnému tvoření nebo jako dárek

Dárkové balíčkyKreativní balíčky jsou vhodné jako dárek pro děti zaměstnanců, odměny na akcích pro rodiny jako je family day nebo mikulášská, nebo pro tvoření při společném on-line vysílání.

Balíčky připravujeme vždy pro konkrétní příležitost. Tradičně nejoblíbenější jsou mikulášské a vánoční balíčky. Mikulášské balíčky obsahují vždy zdravé mlsání a tematické dárky. 

Další příležitosti

Halloweenské balíčky obsahují strašidelnou roztomilost pro menší děti nebo kreativní skládačku pro starší, mlsání a knížku s úkoly a hádankami. 

Ve Velikonočním balíčku najdou děti tvoření s velikonoční tematikou, zdravé mlsání a knížku s úkoly a hádankami.

Jaké významné události nás čekají v prvním čtvrtletí? Naše tematické balíčky provedou děti zimním obdobím a pomohou jim připravit se na jaro a na nejdůležitější křesťanský svátek – Velikonoce. 

Vzdělávací balíčky 

KRABICE RADOSTI obsahuje karty emocí, zápisník zážitků, samolepky emocí a návody, jak se naučit ovládat své emoce. Jsou vhodné jako dárečky pro den dětí, na konci školního roku nebo pro rozloučení se školkou.

Kreativní balíčky na míru

Všechny balíčky můžeme dodat obrendované ve firemních barvách. Připravíme dárečky přímo podle vašich představ a rozpočtu. Umíme zařídit balíčky nejen pro děti, ale i pro celou rodinu nebo pro dospělé.

Mohlo by Vás zajímat
Mikulášské balíčky

Mikulášské balíčky jsou důležitou součástí návštěvy mikulášské družiny. Děti se návštěvy tajemných bytostí trochu obávají, ale dárečky od nich si užijí zaručeně všichni. Pro menší…

Krabice radosti

V době, kdy nám pandemie znemožnila pořádání akcí, jsme začali vymýšlet alternativní produkty. Snažili jsme se navázat na úspěch našich mikulášských balíčků smysluplným dárkem pro…