0
Menu

Česká firma Revel – partner našich koutků

Máme velkou radost, že jsme našli nového parnera – českou firmu Revel, který finančně podpoří realizaci našich dětských koutků na akcích, a tím umožní rodičům, aby si veletrh či výstavu mohli užít v klidu a o jejich děti zatím bylo postaráno v koutku.

Společnost Revel se přes 20 let stará o tepelnou pohodu domácností i firem. Při své činnosti v oblasti instalačních systémů a vytápění se snaží hledat inovativní a cenově dostupná řešení. Vychází přitom z předpokladu, že kvalita nemusí být drahá. Firma nabízí komplexní řešení pro vodu a topení v rodinných domech, bytech i objektech občanského vybavení a je jediným tuzemským výrobcem plastového potrubí na bázi síťovaného polyethylenu (PE-X).

Na veletrhu For Pasiv představí novinku – Aktivní Rekuperační univerzální EKO jednotku s integrovaným boilerem. Jde o unikátní řešení vytápění nízkoenergetických či pasivních domů do 3,9kW výpočtové ztráty a nebo bytů v bytových domech.

Toto řešení propojuje funkci mnoha zařízení v ucelenou jednotku. Jednotka zajišťuje:

  • větrání s aktivní rekuperací tepla,
  • podlahové nebo radiátorové vytápění,
  • přípravu sanitní teplé vody,
  • odvlhčování vzduchu,
  • klimatizaci ochlazeným vzduchem

Především tématu větrání by se měla věnovat patřičná pozornost, protože dlouhodobý pobyt v nedostatečně větraném prostředí (ve snaze ušetřit za vytápění) zvyšuje náchylnost k chorobám (bolest hlavy, chřipka, rýma,..) a může vést od chronických až po nevyléčitelné nemoci.

Zařízení je díky svým vlastnostem využitelné i do dřevostaveb, protože s hlučností okolo 47dB(A)/1m je umístitelné nejen do technických místností ale i do vestavěných skříní v zádveří a pod. Navíc se dá dálkově ovládat, tudíž je vhodné i k temperaci rekreačních objektů trvale neobydlených. 

Veletrh For Pasiv můžete navštívit od čtvrtka 9. do soboty 11. února 2017.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě