0
Menu

Jarní výměnný bazar oblečení a hraček

Jarní výměnný bazar oblečení a hraček

Datum: 17. 04. 2018
Čas: 09:00 - 18:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Oblíbený bazárek, opět pod patronací skvělého projektu Forewear.

Přineste oblečení, kabelku, batoh nebo dětské hračky a na oplátku si můžete odnést cokoliv z toho, co přinesli ostatní! Ať už je to dětské, dámské, pánské oblečení, nebo kabelka, taška či hračka, určitě to ještě někomu udělá radost.

Oblečení, které si nikdo nevybere odvážíme do Centra pro ženy v Praze 1 a slouží ženám bez domova. Ostatní věci zrecykluje FOREWEAR na novou netkanou textilii a z té v chráněné dílně vzniknou podle designů a střihové dokumentace FOREWEAR krásné a praktické funkčně-designové výrobky (obaly na mobily, knihy, tablety, zápisníky, atd.).

Tyto výrobky slouží jako ekologické dárky s příběhem často také pro firmy, jejich zaměstnance a partnery. Podpoříme takto zodpovědný společenský konzum, udržitelnost a životní prostředí, a dáme možnost získat práci prostřednictvím šicích zakázek znevýhodněným lidem v chráněné šicí dílně.

Více o charitativní činnosti sester boromejek 

Oblečení do bazaru můžete přinést předem do kanceláře Baby Office kdykoliv ve všední dny 8:30 do 15 hodin. V jiné časy po předchozí domluvě na telefonu  603 564 243 či e-mailu info@babyoffice.cz. Dále pak během konání výměnného bazaru od 9:00 do 18 hod.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě