0
Menu

Vision Board – první krok k naplnění snů

Vision Board - první krok k naplnění snů

Datum: 20. 01. 2016
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Vizualizace vašich plánů, cílů a přání tak, aby se začaly naplňovat.

Co je to, co vlastně chceme? Naše mysl nás leckdy překvapí, o co vlastně doopravdy stojí. Díky metodě vision boardu si hravou formou zobrazíte nebo uvědomíte své sny a nasměrujete vesmírné síly, aby vám je pomohly splnit.

Společně popustíme uzdu naší fantazii, rozstřiháme hromadu časopisů, navzájem se inspirujeme, popovídáme si a vy si odnesete obraz svých vizí. Povíme si, kam obraz ideálně umístit, aby se vize začaly naplňovat.

Co s sebou? Pouze chuť tvořit a nechat vše plynout, ostatní bude připravené.

Cena: 390 Kč

Hlídání dětí – během kurzu můžete využít možnosti hlídání dětí v naší miniškolce pro děti od 15 měsíců (mladší dle individuální dohody). Zvýhodněná cena za celý dopolední blok 8.30 – 12.30 hod je 300,- Kč. Do poznámky při registraci uveďte, prosím, věk a počet dětí.

Více info a registrace na: ivana@humanly.cz

Lektorka: Ivana Šteglová

Profil lektora: Ivana se řadu let pohybuje v oblasti lidských zdrojů, zajímá se zejména o rozvojové možností lidských bytostí. Díky svému výcviku v Gestalt koučinku věří na hybnou energii, která se pojí s naším teď a tady, a pracuje s ní při svých koučovacích sezeních. Ve volném čase Ivana zkouší nové výtvarné techniky, zabývá se barevnou typologií, působením barev na člověka, feng šuej a rozvíjí svůj neziskový projekt rozvoje rodičů ROSENARO. Je maminkou malé Aninky.

Více o Ivaně najdete na jejích stránkách.

Ivana Šteglová

Ivana Šteglová

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě