0
Menu

Vánoční podnikatelský jarmark a Mikulášská

Vánoční podnikatelský jarmark a Mikulášská

Datum: 07. 12. 2014
Čas: 14:00 - 18:00

Místo: Squash bowling centrum

Zveme vás na VÁNOČNÍ PODNIKATELSKÝ JARMARK, který tentokrát proběhne ve spolupráci s naším partnerem CK Elliot v neděli 7. prosince ve Squash Bowling Centru v Praze 4 na Chodově.

Navštivte naše tržiště nápadů, kreativity, šikovnosti a inspirací – můžete nakoupit zajímavé rukodělné výrobky, šperky, dekorace, hračky, knížky a mnoho dalšího.
Zároveň můžete navštívit fotokoutek s vánočními dekoracemi, ze kterého si odnesete fotografii rovnou s sebou.

Na jarmarku bude možné zakoupit Hračky s duší, anglické knihy pro děti, dětské oblečení My fleur, dětské oblečení No pink no blue, košíky a dekorace z pedigu, parfémy a tělovou kosmetiku, přání na míru, kosmetiku Mary Kay, drátkované předměty, vitrážové ozdoby, masážní přístroje, keramiku a další.

Místo konání:
Squash Bowling Centrum, Praha 4 – Chodov, K Horkám 1 (naproti OMV)

Doprava:

  1. autem: parkování přímo na parkovišti před centrem
  2. autobusem: Donovalská 170, 177, 181, 197 ; Přeštická  177, 181

Vstup na jarmark je volný.

V případě zájmu o prodejní místo se můžete přihlásit na e-mail: kristyna.sedinova@babyoffice.cz

Návštěvu našeho jarmarku můžete spojit s partnerskou akcí MIKULÁŠSKÁ NEDĚLE – zábavné nedělní odpoledne s Mikulášskou nadílkou. Součástí bohatého programu bude samozřejmě účast Mikuláše a čerta s andělem, kteří nadělí hodným dětem dárky a těm zlobivým, kteří si nechtějí čistit zoubky, vstávat nebo se oblékat do školky nebo do školy, zaslouženě vyčiní. Aby v tom měl Mikuláš i čert jasno, po příchodu každý rodič vyplní čertovskou listinu do knihy hříchů se jménem dítka, aby bylo jasné, za co dítka pochválit a za co udělat „tytyty“. Každé dítko v kostýmu čertíka dostane navíc odměnu! Čeká vás: hrátky a soutěžení o zajímavé ceny, čertovské tvoření, bowling, auto – simulátory, mini diskotéka, mikulášská nadílka.

Přihlášku na tuto akci a další informace najdete zde.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě