0
Menu

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2013

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2013

Datum: 12. 12. 2013 - 15. 12. 2013
Čas: 10:00 - 18:00

Místo: Výstaviště PVA EXPO PRAHA

Baby Office Vás zve na vánoční nákupy v Praze Letňanech na Výstaviště PVA, kde najdete náš dětský koutek pro relaxaci s tvůrčí dílnou.
STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2013, PVA EXPO PRAHA v Letňanech,
12. až 15. prosince 2013 od 10 do 18 hodin

Dětský koutek BABY OFFICE najdete spolu se stánkem projektu ŽENY S.R.O. v hale 5 vedle podia.
V dětském koutku si můžou děti vyrobit vlastní ozdobu na místní soutěžní stromeček, nebo si ji odnést na svůj vlastní. Rodiče spolu s dětmi zde mohou relaxovat na sedacích Tuli-vacích, pohrát si se stavebnicemi, nebo se nechat vyfotit ve vánočním fotokoutku a fotografii si ihned odnést s sebou.

Přijďte k nám hlasovat o Vánoční stromeček a můžete vyhrát až 15 tis. Kč!
Více informací zde.

Dále u nás dostanete svačinku z Nestle a na stánku ŽENY s.r.o. si můžete prohlédnout výrobky z Katalogu ŽENY s.r.o., který je plný produktů českých a slovenských žen. Pokud chcete podpořit české ženy, neváhejte a přijďte tento stánek navštívit. Pro všechny účastníky bude připravena soutěž, přičemž každý kdo se zúčastní, vyhrává!

Baby Office realizuje dětské mobilní koutky na akcích pro firmy i pro veřejnost včetně doprovodného programu a v pátek 13. prosince vás zveme na pohádkový muzikál Kouzelné sáňky z dílny Petra Nedvěda – veselé písničky hrají a zpívají děti dětem. Představení začíná na podiu vedle našeho koutku v 16:30 hod.

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2013
Vyhledávaná prodejně-prezentační předvánoční akce je zaměřená na propagaci českých výrobců a výhradních dovozců. Vystavující firmy z celé ČR i ze zahraničí nabízí širokou škálu výrobků a služeb z různých oborů. Kvalitní a originální zboží je možné zakoupit za zvýhodněné veletržní ceny.

Můžete se těšit:

  • NA ŠIROKÝ A RŮZNORODÝ SORTIMENT KVALITNÍHO ZBOŽÍ
  • NA PŮSOBIVOU VÁNOČNÍ PODÍVANOU V REPREZENTATIVNÍCH EXPOZICÍCH
  • NA VÁNOČNÍ NÁKUP PRO CELOU RODINU BEZ STRESU
  • NA NÁKUP SNADNÝ, PŘEHLEDNÝ I ZÁBAVNÝ
  • NA VÝHODNÉ CENY PŘÍMO OD VÝROBCŮ
  • NA VÍCE NEŽ 300 RENOMOVANÝCH FIREM
  • NA INSPIRACI VÁNOČNÍ ATMOSFÉROU

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě