0
Menu

Restart kariéry

Restart kariéry

Datum: 21. 10. 2015
Čas: 09:00 - 12:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Praktický workshop z volného cyklu „Hledám inspiraci“ – pro všechny, kteří hledají, ale ještě neví co, jen to, že změnu.

Co opravdu chci? Co mi jde? Co si (podle mě) můžu dovolit? A co mi brání to uskutečnit?! Jak toho tedy docílím??? A kdy už to bude???

Zkusíme si položit tyhle a další podobné otázky trochu systematicky, a ZREDUKOVAT MOŽNOSTI A NAJÍT SVŮJ SMĚR, kudy se v kariéře vydat.

Použijeme k tomu osvědčené nástroje a energii, která se vždycky v otevřeném a tvořivém prostředí nachází. Pod vedením Jarky Švarcbachové, akreditované koučky, která má dlouholetou zkušenost se skupinovým i individuálním koučinkem maminek na i po rodičovské dovolené, si vyjasníme, co chceme, jak tam dojít a jak to prezentovat svému okolí.

Co s sebou? Alespoň hrubou představu, čeho chcete dosáhnout, a ochotu posunout se kupředu.

Cena kurzu: 680,-Kč

Hlídání dětí – během kurzu můžete využít možnosti hlídání dětí v naší miniškolce pro děti od 15 měsíců (mladší dle individuální dohody). Zvýhodněná cena za celý dopolední blok 8.30 – 12.30 hod je 250,- Kč. Do poznámky při registraci uveďte, prosím, věk a počet dětí.

Registrace na kurz přes rezervační formulář níže nebo na lenka.vaclavikova@babyoffice.cz.

Lektorka: Jarka Švarcbachová

Výjímečná lektorka s dvacetiletou praxí, se kterou Baby Office spolupracuje od počátku své existence. Její představení naleznete v článku zde.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě