0
Menu

Networkingové setkání v Baby Office na téma Podnikatelkou být či nebýt. Vstup zdarma, rezervujte si místo.

Networkingové setkání v Baby Office na téma Podnikatelkou být či nebýt. Vstup zdarma, rezervujte si místo.

Datum: 18. 11. 2015
Čas: 09:00 - 13:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Jaké jsou výhody a nevýhody podnikání? Jak se v dnešní době podniká ženám? Lze to skloubit s rodinou?

V rámci Týdne podnikání jsme pro vás připravili networkingové setkání na téma: Podnikatelkou být či nebýt. Přijďte se podělit o své zkušenosti, názory a tipy a inspirovat se dvojicí zkušených podnikatelek.

 Program:

  • od 9:00 hod minijarmark inspirace, nápadů a zajímavých výrobků
  • od 9:00 do 17:00 možnost navštívit naši miniškolku a potkat se s Ivanou Kollárovou, Ředitelkou miniškolky
  • od 9:00 do 17:00 možnost využít zdarma naši cowrokingovou kancelář
  • od 9:00 do 17:00 bude pro rodiče s dětmi připravena hernička pro kojence a batolata včetně zázemí pro kojení či relaxaci
  • od 9:30 vás zveme na dobrou snídani
  • 10:00 – 12:00 networking na téma: „Podnikatelkou být či nebýt“

Hlídání dětí
Během celé akce můžete využít služeb naší miniškolky pro děti od 18 měsíců do 6 let za zvýhodněnou cenu 95 Kč/hod. Rezervaci je potřeba udělat nejpozději 24 hodin předem na e-mailu ivana.kollarova@babyoffice.cz. Uveďte prosím jméno, věk dítěte a své tel. číslo.

Hosté při networkingovém setkání:

  • Blanka Grossová – se značkou (nejen) těhotenské módy Victoria Grace, finalistka soutěže T-Mobile Rozjezdy roku. S Blankou si kromě jejích začátků, úspěchů i neúspěchů a rozdílu mezi korporátní sférou, ve které mnoho let působila, a drobným podnikání, budeme povídat i o komunikaci s médii a tvorbě silné značky, které se jí velice dobře daří.
  • Kateřina JonášováDárky s nápadem. Kateřina nám mimo jiné prozradí, jak se stane, že se novinářka, básnířka a bojovnice za svobodu vrhne na podnikání. Jak a kde vzniká design Patagonie? Jak se dá kreativní práce spojit s obchodem a provozně-organizační stránkou?

Přijďte se inspirovat!

Těšíme se na vás!

Vstup volný, rezervace z důvodu omezené kapacity nutná – přes rezervační formulář níže nebo na email: lenka.vaclavikova@babyoffice.cz

Budete mít možnost dát si s námi dobrou snídani, kterou připraví paní Jana Kyzivátová (Fit s Janou), jež u nás v Baby Office můžete potkat i na individuální konzultaci, zvlášť pokud řešíte nadváhu či nedostatek energie, a paní Olga Vančurová s koláči Tartaletka, které chutnají jak z nebe.

Tyden podnikani banner

 

 

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě