0
Menu

Péče o domov – péče o život

Péče o domov - péče o život

Datum: 09. 10. 2013
Čas: 09:00 - 11:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Eva Labusová nabízí zajímavý pohled na domácí práce. Rozhodně stojí za to zamyslet se nad hlubším významem místa, ve kterém žijeme.
Jakou cenu – bez ohledu na to, jsme-li muž nebo žena – má v našem životě úsilí, které věnujeme svému domácímu zázemí? Jak náš život obohatí péče, kterou domovu věnujeme? A je správné, pokud je péče o domácnost ve vztahu k placené práci ve veřejné sféře chápána převážně jen jako nezajímavá a podřadná činnost? Přednáška je obohacena o praktické tipy, jak péčí o společný domov stmelit rodinu a najít své hájemství v nepříliš bezpečném vnějším světě.

Eva LábusováPhDr. Eva Labusová (nar. 1967) je publicistka a poradkyně pro oblast rodičovství, výchovy a mezilidských vztahů s poradnou v Praze 8 Kobylisích. Pravidelně přispívá do Rodičů, Osobního rozvoje a dalších rodičovských a společenských magazínů. Příležitostně spolupracuje s Nadací Sirius (projekt Šance dětem) a s německým časopisem pro porodní asistentky Deutsche Hebammenzeitschrift. Sedm let připravovala diskusní pořad Hovory o rodině, resp. Hovory o vztazích pro Český rozhlas 6. Její webové stránky www.evalabusova.cz usilují o vhled do problematiky moderní rodiny v psychosociálním a psychosomatickém kontextu. Pořádá semináře k tématům svých stránek, přednáší ve školách, v mateřských a rodinných centrech i v církevních společenstvích. Je vdaná, má tři dcery. Kontakt: eva.labusova@seznam.cz
UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře rezervace uvést věk dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě