Péče o domov – péče o život

Péče o domov - péče o život

Datum: 09. 10. 2013
Čas: 09:00 - 11:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4

Eva Labusová nabízí zajímavý pohled na domácí práce. Rozhodně stojí za to zamyslet se nad hlubším významem místa, ve kterém žijeme.
Jakou cenu – bez ohledu na to, jsme-li muž nebo žena – má v našem životě úsilí, které věnujeme svému domácímu zázemí? Jak náš život obohatí péče, kterou domovu věnujeme? A je správné, pokud je péče o domácnost ve vztahu k placené práci ve veřejné sféře chápána převážně jen jako nezajímavá a podřadná činnost? Přednáška je obohacena o praktické tipy, jak péčí o společný domov stmelit rodinu a najít své hájemství v nepříliš bezpečném vnějším světě.

Eva LábusováPhDr. Eva Labusová (nar. 1967) je publicistka a poradkyně pro oblast rodičovství, výchovy a mezilidských vztahů s poradnou v Praze 8 Kobylisích. Pravidelně přispívá do Rodičů, Osobního rozvoje a dalších rodičovských a společenských magazínů. Příležitostně spolupracuje s Nadací Sirius (projekt Šance dětem) a s německým časopisem pro porodní asistentky Deutsche Hebammenzeitschrift. Sedm let připravovala diskusní pořad Hovory o rodině, resp. Hovory o vztazích pro Český rozhlas 6. Její webové stránky www.evalabusova.cz usilují o vhled do problematiky moderní rodiny v psychosociálním a psychosomatickém kontextu. Pořádá semináře k tématům svých stránek, přednáší ve školách, v mateřských a rodinných centrech i v církevních společenstvích. Je vdaná, má tři dcery. Kontakt: eva.labusova@seznam.cz
UPOZORNĚNÍ:
Prosíme Vás, abyste u rezervace uváděli své úplné jméno, e-mail i telefon pro případné organizační změny. Jinak bohužel nemůžeme potvrdit Vaši registraci. V případě zájmu o hlídání dětí je nutno do komentáře rezervace uvést věk dětí, abychom je mohli umístit do naší miniškolky.
Děkujeme za pochopení.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.


Komentáře

Comments are closed.