0
Menu

Patří rodičovská dovolená do profesionálního životopisu?

Patří rodičovská dovolená do profesionálního životopisu?

Datum: 17. 09. 2019
Čas: 09:00 - 11:00

Místo: Nuselská radnice

Ženy (i muži) na mateřské a rodičovské dovolené získávají nové dovednosti, mají skvělý time management, jsou spolehlivé a výkonné, musejí se vyrovnávat se změnami, být flexibilní a prokázat dobré organizační schopnosti. Přesto při nástupu do práce čelí řadě předsudků a mnohdy se nedostanou ani k pohovoru.

Veřejně prospěšná organizace Business&Professional Women CR se rozhodla rodiče, kteří se vracejí do práce podpořit, a to formou speed mentorignu u Kulatých stolů. „Matka, která se po delším období péče o dítě vrací do práce, musí také umět vyjít zaměstnavatelům vstříc. Musí ukázat, že skutečně svoje dovednosti a znalosti rozvíjela, že jí neutíkají podstatné změny v oboru, že sleduje trendy a stále se o svou práci zajímá.“ Říká Lenka Šťastná, prezidentka organizace.

Na co se můžete těšit?

Lenka Nozarová, ředitelka personální agentury ConVerta Consulting s.r.o. a dlouholetá poradkyně v oblasti kariérového a personálního poradenství, se s vámi podělí o své tipy, jak uspět na trhu práce. Budeme mluvit o tom, jaké nové kompetence žena na rodičovské získá, co může žena po rodičovské přinést svému zaměstnavateli a zda je dobré uvádět v životopise mateřskou/rodičovskou dovolenou.

Setkání probíhá formou speed mentoringu u kulatého stolu. Každá žena bude mít prostor mluvit o tom, co ji v současné chvíli trápí, a v čem by se chtěla posunout. 

Akce je určená pro všechny ženy, které jsou spojeny s Prahou 4, ať už zde bydlí, pracují nebo mají jiný vztah. Akci podporuje také Městská část Praha 4. Vstup je zdarma, k dispozici bude i náš mobilní dětský koutek s hlídáním.

Registrujte se prosím, zde.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě