0
Menu

OSTROV OBJEVŮ – UNIVERZITA PRO BATOLATA – ukázková hodina ZDARMA

OSTROV OBJEVŮ - UNIVERZITA PRO BATOLATA - ukázková hodina ZDARMA

Datum: 09. 04. 2014
Čas: 15:30 - 16:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Jedná se o unikátní kurzy, které na základě multismyslových aktivit podporující zdravý a přirozený vývoj dětí. Kurzy jsou určeny pro všechny děti ve věkovém rozmezí 1 – 3 roky.

Jednotlivé lekce jsou pečlivě sestaveny a rozděleny podle věku dítěte, aby respektovaly jeho stupeň vývoje s ohledem na míru jeho dovedností a schopností. Aktivity v hodině jsou seřazeny tak, aby udržely pozornost dítěte a přitom nenásilně stimulují a rozvíjí dětský mozek. Děti spolu s rodiči během těchto kurzů prožijí spoustu vzrušujících dobrodružství, při kterých dítě postupně zapojí všechny smysly – zrak, sluch, čich, chuť, hmat i řeč.

V hodině se střídají třídící hry s učením, jsou zde také zařazeny tvůrčí činnosti, rozvíjení jemné a hrubé motoriky. Děti se uvolní u rytmických a pohybových aktivit a v neposlední řadě budou mít příležitost poznat nové chutě, vůně, zvuky a hmatové podněty. Na každé cestě za poznáním je doprovází maňásek Kryštůfek, s kterým navštíví každý týden nový ostrov.

V kurzech Ostrova objevů se snažíme rodiče motivovat a ukázat jim možnosti, jak správně pracovat se svým dítětem a napomáhat jeho přirozenému vývoji. Kurzy po odborné stránce připravily lékařka MUDr. Ludvíková a pedagožka Mgr. Hofmannová. Více informací najdete na webových stránkách www.ostrovobjevu.cz

Ukázková hodina je zdarma a je určena pro 5-10 zájemců.
Samotný kurz by začínal podle zájmu v půlce dubna a jednalo by se o 10 lekcí.

Rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě