0
Menu

English for Children – kurzy pro děti od čtyř do deseti let

English for Children – kurzy pro děti od čtyř do deseti let

Datum: 24. 09. 2013
Čas: 16:00 - 17:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Hledáte jazykové kurzy, které by Vás zaručeně naučily anglicky? Chcete si osvojit angličtinu nenásilnou, zábavnou formou? Rádi byste naučili nejrozšířenější světový jazyk Vaše děti, sami sebe, ale také seniory? Dopřejte si opravdovou školu hrou v prestižním Mortimer English Clubu.

Jazykové kurzy Mortimera a jeho přátel Vás rychle přesvědčí, že angličtina může být skvělá zábava. Učte se, aniž byste to vnímali jako povinnost! Užijte si s angličtinou spoustu legrace!

Koncept Mortimer English Club

Mortimer English Club je originální koncept navazující výuky anglického jazyka od nejmenších dětí až po dospělé i seniory. Mnohaletá tradice, ověřená metoda, vlastní neustále zdokonalované výukové materiály, kvalitní a pravidelně školení lektoři a desítky tisíc spokojených studentů po celém světě jsou zárukou kvalitního vzdělání. Nikdy není příliš brzy, ani příliš pozdě!

Jaká je výuka s Mortimerem?

Mortimer a parta jeho kamarádů učí anglicky tak, že imitují učení se mateřskému jazyku. Angličtina je podávána a přijímána všemi smysly. Je to především zábava! Naše vlastní výukové materiály doplňují výuku stejně, jako velké množství her a didaktických pomůcek.

Hodiny probíhají v malých skupinkách 4 – 7 studentů. Lekce se konají jednou týdně, trvají 60 minut a jsou vedeny proškolenými a neustále vzdělávanými lektory v neformální, příjemné atmosféře. Hodiny jsou připraveny tak, aby se nikdo nenudil a každý měl dostatek prostoru hovořit. Hodiny probíhají téměř výlučně v anglickém jazyce. Ve výjimečných případech, např. vysvětlování pravidel náročnějších her, může lektor použít tzv. sendvičovou metodu, kdy češtinu použije podprahově.

Důraz je dáván především na porozumění mluvenému slovu a skládání jednoduchých vět. Kurzy jsou doplněny poslechovými CD a slovníčky. Mortimer má pro své studenty připraveny na dvě stovky výukových her a cvičení, pomocí kterých rozmluvíme úplně každého.:-)

Jak dlouho můžete navštěvovat kurzy? S Mortimerem můžete kurzy navštěvovat různě dlouhou dobu. Pro dospělé nabízíme až pět let návazné výuky, senioři, kteří postupují pozvolněji, mohou naše kurzy navštěvovat až sedm let.

Cena 750 Kč/měsíc

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě