0
Menu

Garden Coffee

Garden Coffee

Datum: 27. 06. 2013
Čas: 15:00 - 18:00

Ještě než se rozjedete na prázdniny, rádi bychom Vás spolu s Human Garden srdečně pozvali na  letní setkání v cyklu Garden Coffee.

Pozornost tentokrát upřeme na oblast diverzity. Účelem firemních programů, které v rámci pilíře zdravá firma pro organizace různých velikostí a zaměření koncipujeme, je nejčastěji právě vytvoření stabilní platformy, která umožní manažerkám (jelikož jejich minoritní zastoupení ve středím a vyšším managementu je nejmarkantnější) snadnější cestu kariérního růstu, podpoří je v jejich práci i v životě a posílí jejich pozici ve „světě mužského byznysu“.
Tematická ochutnávka Human Garden je nazvaná:

ŽENA V MANAGEMENTU: Osobní značka na mé cestě k cíli

Být tím, čím opravdu jsme, a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát, je skutečné naplnění života. (R.L. Stevenson)

Co je to osobní branding? Jak souvisí s mojí kariérou? Jaké otázky si mám položit na své cestě k cíli? Co se stane, když to neudělám?

S čím budete odcházet? Poznáte, co se skrývá za cizími názvy jako self‐branding a self‐networking. Zjistíte, co můžete dělat proto, aby se Vaše vnitřní hodnoty odrazily v tom, jak se projevujete navenek. Dozvíte se, proč se je tak důležitá autentičnost vůči sobě i okolí a jak jí dosáhnout. Zjistíte, jak Vám na této cestě může pomoci osobní koučink.

Toto setkání je zvláště určeno těm z Vás, kteří se aktuálně zabýváte otázkami ohledně svého dalšího směřování, ať už v osobním či pracovním životě. Ideální pro ty, kteří se chystají na karierní změnu nebo jí momentálně prožívají a chtějí se sami v sobě zorientovat. Tématem Vás provede a o své zkušenosti z rozvoje na toto téma se s Vámi podělí Barbora Stejskalová, zkušený kouč a NLP Master.

Termín a místo konání: Čtvrtek 27.6., čas 15.00 – 18.00 (možno přijít i na vybranou část programu).

Program akce:

15 – 16 hod. volná prohlídka prostor v objektu Baby Office – kavárnička, sdílená kancelář, miniškolka, masérna, zasedačka, zahrada. Seznámení s personálem Baby Office včetně lektorek miniškolky a táborů.

16 – 17 hod. Prezentace služeb Baby Office:
– Letní miniškolka v BO – pravidelné denní i nepravidelné nárazové hlídání dětí od 15 měsíců do 6 let (mladší dohodou)
– Příměstské tábory v BO – pro děti od 4 do 10 let
– Služby péče o děti pro firmy – mobilní dětské koutky na jednorázových akcích, míiniškolky a hlídací koutky ve firmách, akreditované a firemní školky

17 – 18 hod.  Prezentace Human Garden ŽENA v MANAGEMENTU: Osobní značka na mé cestě k cíli
– Diskuze na téma

Na akci je vstup volný a během akce bude pro hosty zajištěno občerstvení zdarma – prosíme tímto o rezervaci na e-mail (info@babyoffice.cz nebo info@humangarden.com), abychom zajistili dostatečný počet domácích koláčů, housek a dobré kávy

Jak se k nám dostanete:
MHD: 3 min. pěšky metro Kačerov nebo 2 min. zastávka Bus 139, 150, 196, 205, 510 (staví např. na Želivského za 17 minut, Smíchovské nádraží 24 min., Strašnická 23 min., Novodvorská 10 min.)
Autem: Sjezd z dálnice směr Michle, sjezd z Jižní spojky.

Parkování:
Kapacita parkovacích míst v ulici je bohužel omezena, proto doporučujeme zaparkovat v blízkém okolí nebo na záchytném parkovišti nad stanicí metra Kačerov (u restaurace Nesmysl) v ulici Jihlavská a dojít 3 min. pěšky chodníkem vedoucím pod dálničním mostem. Mapa.
(Děkujeme našim hostům, že neparkují na označeném soukromém pozemku Bytového družstva na protější straně ulice.)

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě