0
Menu

Garden Coffee

Garden Coffee

Datum: 27. 06. 2013
Čas: 15:00 - 18:00

Ještě než se rozjedete na prázdniny, rádi bychom Vás spolu s Human Garden srdečně pozvali na  letní setkání v cyklu Garden Coffee.

Pozornost tentokrát upřeme na oblast diverzity. Účelem firemních programů, které v rámci pilíře zdravá firma pro organizace různých velikostí a zaměření koncipujeme, je nejčastěji právě vytvoření stabilní platformy, která umožní manažerkám (jelikož jejich minoritní zastoupení ve středím a vyšším managementu je nejmarkantnější) snadnější cestu kariérního růstu, podpoří je v jejich práci i v životě a posílí jejich pozici ve „světě mužského byznysu“.
Tematická ochutnávka Human Garden je nazvaná:

ŽENA V MANAGEMENTU: Osobní značka na mé cestě k cíli

Být tím, čím opravdu jsme, a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát, je skutečné naplnění života. (R.L. Stevenson)

Co je to osobní branding? Jak souvisí s mojí kariérou? Jaké otázky si mám položit na své cestě k cíli? Co se stane, když to neudělám?

S čím budete odcházet? Poznáte, co se skrývá za cizími názvy jako self‐branding a self‐networking. Zjistíte, co můžete dělat proto, aby se Vaše vnitřní hodnoty odrazily v tom, jak se projevujete navenek. Dozvíte se, proč se je tak důležitá autentičnost vůči sobě i okolí a jak jí dosáhnout. Zjistíte, jak Vám na této cestě může pomoci osobní koučink.

Toto setkání je zvláště určeno těm z Vás, kteří se aktuálně zabýváte otázkami ohledně svého dalšího směřování, ať už v osobním či pracovním životě. Ideální pro ty, kteří se chystají na karierní změnu nebo jí momentálně prožívají a chtějí se sami v sobě zorientovat. Tématem Vás provede a o své zkušenosti z rozvoje na toto téma se s Vámi podělí Barbora Stejskalová, zkušený kouč a NLP Master.

Termín a místo konání: Čtvrtek 27.6., čas 15.00 – 18.00 (možno přijít i na vybranou část programu).

Program akce:

15 – 16 hod. volná prohlídka prostor v objektu Baby Office – kavárnička, sdílená kancelář, miniškolka, masérna, zasedačka, zahrada. Seznámení s personálem Baby Office včetně lektorek miniškolky a táborů.

16 – 17 hod. Prezentace služeb Baby Office:
– Letní miniškolka v BO – pravidelné denní i nepravidelné nárazové hlídání dětí od 15 měsíců do 6 let (mladší dohodou)
– Příměstské tábory v BO – pro děti od 4 do 10 let
– Služby péče o děti pro firmy – mobilní dětské koutky na jednorázových akcích, míiniškolky a hlídací koutky ve firmách, akreditované a firemní školky

17 – 18 hod.  Prezentace Human Garden ŽENA v MANAGEMENTU: Osobní značka na mé cestě k cíli
– Diskuze na téma

Na akci je vstup volný a během akce bude pro hosty zajištěno občerstvení zdarma – prosíme tímto o rezervaci na e-mail (info@babyoffice.cz nebo info@humangarden.com), abychom zajistili dostatečný počet domácích koláčů, housek a dobré kávy

Jak se k nám dostanete:
MHD: 3 min. pěšky metro Kačerov nebo 2 min. zastávka Bus 139, 150, 196, 205, 510 (staví např. na Želivského za 17 minut, Smíchovské nádraží 24 min., Strašnická 23 min., Novodvorská 10 min.)
Autem: Sjezd z dálnice směr Michle, sjezd z Jižní spojky.

Parkování:
Kapacita parkovacích míst v ulici je bohužel omezena, proto doporučujeme zaparkovat v blízkém okolí nebo na záchytném parkovišti nad stanicí metra Kačerov (u restaurace Nesmysl) v ulici Jihlavská a dojít 3 min. pěšky chodníkem vedoucím pod dálničním mostem. Mapa.
(Děkujeme našim hostům, že neparkují na označeném soukromém pozemku Bytového družstva na protější straně ulice.)

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.