0
Menu

Digitální Garáž: Mobilní marketing

Digitální Garáž: Mobilní marketing

Datum: 20. 10. 2016
Čas: 09:30 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Online populace se pohybuje na smartphonu – dlouho očekávaný zlom již nastal a kdo dnes nemá mobilní stránku a nepřemýšlí, jak zaujmout uživatele na mobilních zařízeních, jakoby ani nebyl. Vysvětlíme si základy mobilního marketingu od strategie po jednotlivé kanály, včetně praktických tipů. Nakonec se podíváme i na monetizaci mobilních aplikací.

O lektorce: Věrka Koukalová

VKoukalova Věrka má více, než 7 let zkušeností v online marketingu z B2B GROUP, H1.cz jako Head of Search a aktuálně jako projektová konzultantka v Google. Je držitelkou certifikátu Google Partners Certified Trainer. Své know-how předává na školeních a přednáškách, třeba na VŠE, iCollege nebo akcích Google Business Group. Její srdcovkou jsou neziskovky, pro které připravuje pravidelné vzdělávací akce. Aktuálně úspěšně vede nový projekt Lada společně se svým mužem.

Abyste byli lépe v obraze, doporučujeme si projít alespoň 3 úvodní lekce z online platformy digitalnigaraz.cz. V Digitální garáži získáte přístup ke studijnímu plánu šitému pro vás na míru a po dokončení kurzu získáte certifikát.

Tuto bezplatnou akci pořádá Google Business Group Prague (GBG Prague)

Vstup je zdarma, ale počet míst je omezen – registrujte se prosím zde.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě