0
Menu

Dětský pokoj: Kreativní oáza bezpečí

Dětský pokoj: Kreativní oáza bezpečí

Datum: 04. 10. 2017
Čas: 13:00 - 19:00

Místo: Centrum současného umění DOX

Zveme Vás na přednášku na téma design dětských pokojů a zahrad, která se koná v Centru současného umění DOX na Praze 7. Pro klientky a klienty Baby Office zvýhodněná cena. 


V rámci šestihodinové přednášky na téma navrhování dětských pokojů a zahrad se budou v několika blocích doplňovat čtyři respektované dámy: Designérka Doc. Ing. Veronika Kotradyová PhD. z bratislavské Fakulty architektury, která dětské pokoje nejen navrhuje, ale také se jimi zabývá z pohledu zdravého interiéru. Zejména pak zkoumá vliv některých povrchových materiálů na vývoj dítěte.

Ing. arch. Klára Bukolská, která se věnuje především problematice správného denního osvětlení v interiéru.

Zahradní architektky Ing. Mgr. Eva Jeníková a Ing. Magdalena Smetanová, které jsou specialistkami na dětské zahrady.

Program  přednášky:

  1. PRAVIDLA PRO ZAŘÍZENÍ KREATIVNÍHO A BEZPEČNÉHO DĚTSKÉHO POKOJE – Veronika Kotradyová
    Designérka Doc. Ing. Veronika Kotradyová PhD. vyučuje na Fakultě architektury STU v Bratislavě a v rámci výzkumu i vlastní tvorby se věnuje vztahu člověka a interiéru, včetně problematiky dětských pokojů. Přednáší po celém světě od USA přes skandinávské země až po Nový Zéland. Vztahem lidského těla, mysli a prostředí se začala zabývat na Kalifornské univerzitě v Berkley. Je zakladatelkou BCD lab / Body Concious Design laboratory.
  2. PROČ DENNÍ SVĚTLO ZVYŠUJE SCHOPNOST UČENÍ? JAK ŘEŠIT NEDOSTATEK SVĚTLA PŘI NEVHODNÝCH PODMÍNKÁCH? – Klára Bukolská
    Architektka Ing. arch. Klára Bukolská (VELUX) se intenzivně věnuje problematice denního světla v interiéru a jeho vlivu na lidské zdraví. Podle jejího názoru je problematika denního světla zejména v dětských pokojích zcela zásadní, a při tom poměrně opomíjená. Na Living Foru v březnu 2017 představila The Healthy Homes Barometer, což je studie realizovaná na vzorku 14 000 respondentů ze čtrnácti evropských zemí, která zkoumá např. podmínky pro kvalitní spánek.
  3. MUSÍ BÝT ZAHRADA PRO DĚTI BEZPEČNÁ? UBLÍŽUJÍ DĚTEM JEDOVATÉ KVĚTINY? – Eva Jeníková, Magdalena Smetanová
    Zahradní architektka Ing. Mgr. Eva Jeníková (ateliér IN SITE) se mj. věnuje dětským zahradám, a to jak u soukromých domů, tak u školek a škol. Absolvovala obor Ochrana životního prostředí na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze a obor Zahradní tvorba na ČZU v Praze. Mj. překládá a lektoruje knihy z oboru zahradní architektury, např. knihu Mistrovský kurz zahradní architektury od britského autora Johna Brookese.

Přednáška patří do cyklu ECHO LIVING FORA a je určena laikům i odborníkům se zájmem o design dětských pokojů a zahrad.

Zvýhodněná cena pro klientky/klienty Baby Office 2290,- Kč (plná cena: 2490,- Kč)

Do Poznámky v přihlašovacím formuláři uveďte heslo: Baby Office

Vstupenka zahrnuje lehké občerstvení a nealko nápoje. (Cena vstupenky je včetně 21% DPH.)

Přihlašování a rezervace místa zde

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě