0
Menu

Dětský koutek na PRAGUE FOOD FESTIVALU

Dětský koutek na PRAGUE FOOD FESTIVALU

Datum: 26. 05. 2017 - 28. 05. 2017
Čas: Celý den

 

3 DNY ŠPIČKOVÉ GASTRONOMIE

 

Vyšehrad 26. – 28. května 2017
pátek 12-21 sobota 12-21 neděle 12-19
XI. ročník Prague Food Festivalu se poprvé uskuteční na Vyšehradě!

XI. ročník Prague Food Festivalu, který patří mezi nejvěhlasnější gastronomické akce v naší zemi, se po dlouhé době přesouvá na nové místo. 26.-28. května jej poprvé přivítá Národní kulturní památka Vyšehrad. Návštěvníci budou mít opět unikátní možnost ochutnat pokrmy špičkových pražských i mimopražských restaurací z prestižního Maurerova výběru Grand Restaurant. Vedle nich bude pro všechny připravena bohatá nabídka osvěžujících nápojů, různorodých delikates, ale také hudba, řada cooking shows, workshopů či přednášek o zdravé stravě. Prague Food Festival je zkrátka svátkem každého milovníka dobrého jídla a pití.

10 Kč z každé vaší vstupenky věnuje festival nadaci The Akshaya Patra Foundation, jejíž cílem je poskytnout chudým indickým dětem alespoň jedno jídlo denně během jejich školní docházky. Tuto celkovou částku pak ještě osobně zdvojnásobí Sanjiv Suri, majitel Zátiší Group.

 

Kudy na akci :  Národní kulturní památka Vyšehrad

 

Letos poprvé s dětským koutkem

V dětském koutku bude k dispozici kojící a přebalovací zóna (včetně jednorázových plenek zdarma) , herní zóna s hlídáním dětí od 2let  a tvůrčí dílna na téma : “ Jídlo a stolování“

Děti si tak budou moci vyrobit např. tématické zápichy či vlastní prostírání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě