0
Menu

Kubíkův dětský koutek na veletrhu Dětská planeta

Kubíkův dětský koutek na veletrhu Dětská planeta

Datum: 30. 11. 2018 - 02. 12. 2018
Čas: 10:00 - 18:00

Místo: Výstaviště Holešovice

Dětská planeta je veletrh hraček, her a dětských potřeb. Ten letošní proběhne v termínu od 30.11. do 2. 12. 2018. Souběžně bude probíhat také Hrnčířský a řemeslný veletrh a Vánoční trhy.

I letos je přichystán bohatý program. Vystavovatelé nabídnout zajímavé slevy, rodiče nakoupí dárky na Vánoce, děti si pohrají na nejrůznějších atrakcích.

Baby Office zde díky podpoře značky Kubík opět zajišťuje Mobilní dětský koutek s hlídám dětí. Svěřit do koutku můžete děti starší 3 let. Mladší děti hlídáme po vzájemné dohodě, pokud to kapacita a okolnosti dovolují. Děti se zabaví  v herně, kde mohou vyzkoušet různé didaktické hračky a stavebnice. Je pro ně připravena také podzimní tvůrčí dílna.

Součástí Kubíkova koutku je hlídání dětí – rádi se o děti postaráme, abyste se mohli věnovat programu či nákupům (samostatně hlídáme děti od 3 let, mladší po vzájemné dohodě). Pro děti bude k dispozici herní zóna včetně stavebnic či podzimní tvůrčí dílna.

Rodiče mohou své ratolesti nakrmit či přebalit v kojící zóně. Jednorázové plenky a ubrousky jsou díky podpoře společnosti Rossmann k dispozici zdarma.

Na děti čekají také zábavně dovednostní Kubíkovy hry:

  • sbírání ovoce ze stromu
  • hod na cíl
  • skládání puzzle
  • bludiště s kuličkou
  • sběr zeleniny ze zahrádky

Každý malý host získá svoji odměnu a může zde potkat veselého maskota Kubíka.

Těšíme se na Vás, tak dorazte nakoupit Vánoční dárky a inspirovat se novinkami z dětského světa.

Otevírací doba Veletrhu Dětská planeta:

PÁ 10,00 – 18,00 hod.
SO 10,00 – 18,00 hod.
NE 10,00 – 16,00 hod.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě