0
Menu

Vision board – obraz života

Vision board – obraz života

Datum: 22. 01. 2015
Čas: 09:00 - 12:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Přijďte si vytvořit nástěnku vizí s autorkou knihy Pravidla pozitivního sobectví Michaelou Dombrovskou. Mezi účastnicemi vylosujeme tři, které dostanou tuto knihu jako dárek.
Na společném setkání si budeme hrát, sestavovat výstřižky z časopisů, kreslit nebo vymýšlet hezká motta. Vybereme si určitou oblast života a vytvoříme každá pro sebe obraz, který zachycuje jeho žádoucí podobu. Společně se budeme navzájem inspirovat a při práci si také trochu povídat o pozitivním sobectví, protože pečovat o sebe je důležitým předpokladem schopnosti pečovat o rodinu, blízké lidi i okolí.

Vision board je jednou z metod, která napomáhá hledání životní vize a rovnováhy. Výsledek vás může inspirovat, někdy překvapit, ale v každém případě si domů odnesete zcela originální kousek, který se může stát novou ozdobou prostoru, který sdílíte se svými nejbližšími. Obraz umístěný na dobře viditelném místě pak bude dále působit a pozitivně ladit vaši mysl.

Součástí akce bude možnost koupit si knihu Michaely Dombrovské Pravidla pozitivního sobectví za zvýhodněnou cenu a autogramiáda autorky.

V případě zájmu o hlídání dětí pište rezervace prosím na info@babyoffice.cz – nutno uvést název a termín akce a jméno a datum narození dítěte.
Klienty prosíme o úhradu kurzu předem na účet 3208263399/0800 nejpozději 5 pracovních dnů před konáním kurzu. Do poznámky uveďte název kurzu a jméno účastníka.

Kurzy se řídí obchodními podmínkami.

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě