Ochutnávka koučinku – termín bude přesunut

Ochutnávka koučinku - termín bude přesunut

Datum: 06. 06. 2018
Čas: 09:30 - 11:00

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25 - Praha 4

Víte, co je to KOUČINK? Že nejde o nějaké zaklínadlo, nebo sprosté slovo, to ví snad každý. Většina koučink dokonce zařadí mezi rozvojové metody, techniky řešení různých situací či dosahování cílů. Ale jak vlastně koučování vzniklo? A jak v praxi vypadá? Přijďte se podívat, jestli to, co jste o koučinku slyšeli, je skutečně pravda. Zažijte koučink na vlastní kůži.

O čem to bude:

Představíme si základy koučinku, kdy vznikl, co je a co není. Seznámíme se s jednou konkrétní koučovací technikou, kterou si i vyzkoušíme v praxi.

Co si odnesete:

Vědomí o tom, co je to koučink. Poznání nového směru, jak se dá o věcech přemýšlet. Zážitek z práce na vlastních tématech, svůj akční plán a chuť pustit se do plnění svých snů a cílů.

Co s sebou:

Dobrou náladu, otevřenou mysl, vlastní téma a odhodlání na něm pracovat. Tématem může být váš cíl, sen, nebo třeba situace, kterou právě řešíte.

Lektorka:

Tereza Koucká je personalistka a koučka. Již 13 let pracuje s lidmi, kterým pomáhá s kariérou a osobním a profesním rozvojem.

Více o Tereze.

Děti:

Děti od 15 měsíců je možné nechat pohlídat v naší miniškolce. Rezervace miniškolky zde.

Upozornění: Děti, které nejsou zvyklé na hlídání, potřebují určitou dobu na adaptaci. Doporučujeme návštěvu miniškolky předem, aby vše probíhalo v klidu a bez stresu.  Miminka (do 15 měsíců), pokud jsou klidná, můžete vzít s sebou, ale hlašte je prosím dopředu, prostor je omezený, tak abychom se vešli.

Těšíme se na vás

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.


Komentáře

Okomentuje příspěvek