0
Menu

Najděte svůj cíl – ochutnávka koučinku

Najděte svůj cíl - ochutnávka koučinku

Datum: 20. 11. 2018
Čas: 09:30 - 11:30

Místo: Baby Office, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4

Hledáte dlouho řešení situace ve svém životě nebo v práci, ale máte pocit, že to nikam nevede? Zkuste koučink. Na ochutnávce s Terezou Kouckou si vyzkoušíte jednu koučovací techniku, podíváte se na svá témata z nové perspektivy a vytyčíte si cestu, kudy byste se chtěli dále ubírat.

Víte, co je to KOUČINK? Že nejde o nějaké zaklínadlo, nebo sprosté slovo, to ví snad každý. Většina koučink dokonce zařadí mezi rozvojové metody, techniky řešení různých situací či dosahování cílů. Ale jak vlastně koučování vzniklo? A jak v praxi vypadá? Přijďte se podívat, jestli to, co jste o koučinku slyšeli, je skutečně pravda. Zažijte koučink na vlastní kůži.

O čem to bude:

Představíme si základy koučinku, kdy vznikl, co je a co není. Seznámíme se s jednou konkrétní koučovací technikou, kterou si i vyzkoušíme v praxi.

Co si odnesete:

Vědomí o tom, co je to koučink. Poznání nového směru, jak se dá o věcech přemýšlet. Zážitek z práce na vlastních tématech, svůj akční plán a chuť pustit se do plnění svých snů a cílů.

Co s sebou:

Dobrou náladu, otevřenou mysl, vlastní téma a odhodlání na něm pracovat. Tématem může být váš cíl, sen, nebo třeba situace, kterou právě řešíte.

Lektorka:

Tereza Koucká je personalistka a koučka. Již 13 let pracuje s lidmi, kterým pomáhá s kariérou a osobním a profesním rozvojem.

Více o Tereze.

Reference:

Hanka H.L.:
Pokud hledáte kouče s opravdovým zájmem o vás, pak je Terka výbornou volbou. Je velice empatická, kreativni, profesionálka každým coulem. Byť vypadá křehce, nenechte se mýlit. Dokáže jít za svým jako buldok. Pokud jste rozhodnuti dosáhnout svých cílů, máte v ní nejlepšího průvodce, který vás podrží a inspiruje. Významné plus navíc: v HR problematice je jako ryba ve vodě;

Jakub S.:
Občas se člověku při životních rozhodnutí může stát, že se sám ztratí ve svých myšlenkách, ztrácí “nit” a nakonec třeba ani k žádném rozhodnutí a následnému posunu nedojde – v takové chvíli může být tím nejlepším pomocníkem kouč a pro mě jím je Tereza. Její pozitivní přístup, klid a způsob, jakým dovede člověka po vlastních myšlenkách provázet a dovést jej k vlastnímu uvědomění, je vnitřně uspokojivý, dodávající pocit klidu, sebevědomí a pozitivního konstruktivního myšlení, které nepochybně přichází v kombinaci koučingu a osobnosti Terezy. Pokud hledáte toho správného kouče, doporučuji Terezu Kouckou.

Lenka O.:
Tereza was my first coach and I was very surprised at how deep my coaching sessions were. She is very professional and prepared with various techniques which positively moved me towards opening my inner barriers. I also feel she is effective person to work with. I highly recommend working with Tereza. It’s clear she is passionate about helping people and gives her clients 110% of her attention.

Děti:

Děti od 15 měsíců je možné nechat pohlídat v naší miniškolce. Rezervace miniškolky zde.

Upozornění: Děti, které nejsou zvyklé na hlídání, potřebují určitou dobu na adaptaci. Doporučujeme návštěvu miniškolky předem, aby vše probíhalo v klidu a bez stresu.  Miminka (do 15 měsíců), pokud jsou klidná, můžete vzít s sebou, ale hlašte je prosím dopředu, prostor je omezený, tak abychom se vešli.

Těšíme se na vás

 

Rezervace

Objednávky pro tuto akci jsou uzavřeny.

Baby Office podporuje pracující rodiče. Zajišťuje ve firmách:

Chci dostávat Newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě.

    Chci dostávat newsletter s tipy, jak pečovat o rodiče ve firmě